Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Ziraat’ten Gün İçi Kredi

Ziraat’ten Gün İçi Kredi

Türkiye’nin en gözde bankalarından biri olan Ziraat Bankası her zaman müşterilerine sağladığı kolaylık ve avantajları ile müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Her zaman müşteriye yönelik yardım kampanyaları ve kredileri ile insanları zor durumlardan çıkarmayı hedefleyen Ziraat Bankası şimdi de Gün İçi Kredisi Fırsatı ile karşımızda.

Bu yazımızda, Ziraat Bankası'nın sunduğu Gün İçi krediyi inceleyeceğiz, hangi durumlarda kullanılabilir ve özellikleri nelerdir gibi soruları yanıtlayacağız.

Gün İçi Kredi Özellikleri Nelerdir?

ziraat-bankasi-gun-ici-kredisi.jpg

Zıraat Bankası'nın Gün İçi kredisi size ihtiyacınız olduğu anda hemen nakit para ile yardım eder. Bu krednin özellikleri şunlardır:

  • Gün içi Kredisi, adından da anlaşılacağı gibi 1 günlük süresi olan bir kredidir. Kredi, sabah saatlerinde alınır ve aynı gün içinde akşam saatlerinde geri ödenir. Ödenmediği taktirde faiz gelmeye başlar.

  • Ziraat Bankası'nın sunduğu bu kredi, sadece işletmeler içindir. Bireyler bu fırsattan yararlanamaz.

  • Bir işletmenin bu krediden faydalanabilmesi için Ziraat Bankası ile bir kredi geçmişi bulunması gerekmektedir. Daha önceden Ziraat’ten herhangi bir kredi almamış olan işletmeler bu krediden de faydalanamazlar.

  • Gün İçi kredi, işletmenizin ihtiyacı olan acil nakit para ihtiyacın karşılamak için tasarlanmıştır.

Ziraat Bankası'nın Sunduğu Bu Kredi İmkanı Ne Gibi Durumlarda Kullanılabilir?

Ziraat Bankası günlük kredi ürününün kullanılabileceği iki durumu açıklayalım:

Havale Sorunlar Yaşanıyor İse

Bazen işletmeler başka bir kuruluşa ödemelerini yapmak için havale yöntemini kullanırlar. Ne yazık ki bazen bu yöntemde sorunlar çıkmaktadır ve para, karşı tarafa iletilmemektedir. Böyle bir durum söz konusuysa, Gün İçi kredi kullanılabilir.

Provizyon Açığı Var İse

İşletmelerin para yatırırken yaşanan bir diğer sıkıntıları ise provizyon açıklarıdır. Provizyon açığı, bankanın herhangi bir sebepten dolayı para yatırma işlemine onay vermemesidir. Bu sorun genelde sistemdeki arızalardan kaynaklanır ve eğer böyle bir sorunla karşılaşılıyor ve durum acil ise, Ziraat’in Sunduğu bu kredi fırsatından yararlanılabilir.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Bankası Kredi Hesaplama

Eğer sizin de işletmeniz acil nakit ihtiyacını karşılamak için günlük bir kaynak arıyorsa, o zaman Ziraat Bankası'nın Gün İçi Kredisi tam size göre; başvuru için bankaya gidip ilgi kişi ile görüşmeniz yeterli olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ