Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Ziraat Bankası Ticari Plaka Kredisi

Ziraat Bankası Ticari Plaka Kredisi

Ticari plaka almak ya da bu plakaya sahip olan aracını giderlerini finanse etmek isteyen kişilere yönelik olarak özel olarak geliştirilen Ziraat Bankası plaka kredisi uygun kredi faiz oranları ile borçlanmanıza olanak sağlanmaktadır.

Plaka Kredisi Faiz Oranları 

Ziraat Bankası plaka kredisi kullanmak isteyen kişiler için son derece cazip kredi faiz oranları ile kredi kullandırmaktadır. Bunun için kredi kullanmak isteyen kişilerde aranılan ilk şart ticari plaka sahibi olmaları ya da kullandıkları kredi ile ticari plaka satın alacak olmalarıdır. Bu şartları taşıyan kişilerin yapacakları başvurular değerlendirmeye alınarak sonuçlandırılmaktadır. Banka tarafından verilen kredinin detayları ise şöyle:

Plaka Kredisi

Ziraat’ten Ticari Plaka Sahiplerine Özel Kredi
Genel Bilgiler
Yeni minibüs ve taksi alımı ve/veya işletme sermayesi (yedek parça, servis, bakım, onarım, akaryakıt gideri v.b) ve diğer finansman ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yönelik bir kredidir.

Özellikleri
Yolcu taşımacılığı yapan minibüs, dolmuş, ticari taksi sahiplerine aylık eşit taksitli ve 60 aya varan vadelerle kredi kullandırılabilmektedir.

Başvuru Kanalları
Şubelerimiz

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Bankası Bireysel Kredilerde Faiz Oranları
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ