Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Ziraat Bankası OYAK Kredisi

Ziraat Bankası OYAK Kredisi

Ziraat Bankası müşterileri için avantajlı kampanya paketleri hazırlamaya devam ediyor. OYAK üyelerine yeni bir müjde veren ziraat bankası oyak kredisi ile bu sefer de OYAK üyesi olan müşterilerinin yüzünü güldürdü.

Artık OYAK üyesi olan bireysel müşteriler ya da üye iş yerleri ziraat bankasından düşük faiz oranı ve cazip vade seçenekleri ile tüketici kredisi alabilecekler.

Oyak Üyeleri Karlı Çıkacak

Ziraat Bankası'nın yeni gündeminde Oyak üyelerine vereceği tüketici kredisi paketi var. Eğer siz de OYAK üyesi iseniz oldukça büyük avantajlara sahip olan bu tüketici kredisi fırsatından faydalanabilirsiniz. Ayrıca düşük faz oranı ve 48 aya kadar vade imkânı ile karlı çıkacaksınız.

ziraat-bankasi-oyak-uyelerine-kredi.jpg

Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Tam Destek Veriyor

Tüm müşterilerini ayrı ayrı düşünen ziraat bankası ihtiyaç kredisi almak isteyen OYAK üyelerini ve üye iş yerlerini de unutmadı ve hazırladığı kredi paketinde sadece %1,16 faiz oranı ile 48 aya kadar vade imkânını da OYAK müşterilerine sundu.

Ziraat Bankasından Oyak Tüketici Kredisi Nasıl Alınır?

Siz de bu kredi imkânından faydalanmak istiyorsanız öncelikle OYAK üyesi olmanız gerekiyor ardından en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek işlemlerinizi kısa bir zaman dilimi içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Oyak üyeleri bu krediyi çekerken bankanın genel ihtiyaç kredisi imkânlarından faydalanırken avantaj olarak %1,16 düşük faiz oranından faydalanıyor ve ayrıca 48 aya kadar vade yapabiliyorsunuz. Örneğin; Oyak üyesi olarak ziraat bankasından 20 bin TL kredinizi 36 ay vade ile çekerseniz her ay 726 TL dolaylarında ödeme imkânınız oluyor. Ayrıca kredi çekerken çektiğiniz kredi tutarının binde beş oranı hesaplanıyor ve bu miktar sizin bankaya ödeyeceğiniz kredi tahsis ücreti olarak nitelendiriliyor. Bununla birlikte Ziraat Bankası sizden kefil ve benzeri gibi bir şart beklemiyor. Bir de ödeme sıklığını belirleme imkânınız var. Başvuru esnasında bankaya bilgi verdiğiniz takdirde ödemelerinizi her ay ya da üç ayda bir yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Bankası İndirimli Taşıt Kredisi Hesaplama

Siz de Oyak üyesi iseniz ve ziraat tüketici kredisi imkânlarından faydalanmak istiyorsanız hemen en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilirsiniz ya da Ziraat Bankası internet bankacılığı kanalı ile ayrıntılı bilgi alabilir, başvurunuzu yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ