Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Ziraat Bankası OYAK Konut Kredisi

Ziraat Bankası OYAK Konut Kredisi

Günümüzde faaliyetlerini güncel bir şekilde devam ettiren hemen hemen her banka müşterilerine bir çok avantaj sağlayarak kredi seçenekleri sunmaktadır. Devlet bankası olan Ziraat Bankası müşterilerine avantajlar ile dolu sayısız kredi imkânı sunmaktadır. Bankanın müşterilerine sunduğu avantajlı kredilerin başında ziraat bankası oyak kredisi gelmektedir. OYAK kredisi, sizin taleplerinizi tam anlamı ile karşılarken aynı zamanda size cazip ödeme imkânları da sunmaktadır.

Ziraat Bankası'nın sizlere sunmuş olduğu kredi imkânları sadece OYAK kredisi ile sınırlı değildir. Aynı zamanda Ziraat Bankası'ndan 12 aydan 60 aya vade arasında %1.11 faiz oranı ile arsa kredisi, %1.07 faiz oranı ile 120 aya kadar konut kredisi ve inşaat tamamlama kredisi, %1.12 faiz oranı ile 120 aya kadar komisyonsuz konut kredisi, %1.13 faiz oranı ile120 aya kadar bireysel işyeri kredisi ve %1.07 faiz oranı ile 120 aya kadar transfer konut kredisi seçenekleriniz bulunmaktadır. Ayrıca Ziraat Bankası'ndan özel OYAK konut kredisi çekmek istiyorsanız 36 aya kadar vade ile %1.12 faiz oranı kullanarak ya da 60 ay ve üzeri olup 120 aya kadar vade yaptıracak iseniz %1.14 faiz oranı ile kredi çekme imkanınız bulunmaktadır.

ziraat-bankasi-oyak-konut-sitesi.jpg

Ziraat Bankası'ndan OYAK Konut Kredisini Kimler Çekebilir?

Ziraat Bankası sizlere bir çok kredi imkanı sunarken bir takım koşulları karşılamanız gerekmektedir. Eğer OYAK üyesi iseniz ve ziraat bankası konut kredisi çekmek istiyorsanız sahip olmanız gereken temel koşula sahipsiniz demektir; çünkü Ziraat Bankası bu krediyi sadece OYAK üyelerine ve üye iş yerlerine vermektedir.

Ziraat Bankası OYAK Konut Kredisinin Avantajları Nelerdir?

OYAK üyesi iseniz ev alacak iseniz ve ziraat konut kredisi çekmeyi düşünüyorsanız kuşkusuz çekebileceğiniz en cazip kredisi seçeneğidir; çünkü bu kredi ile Ziraat Bankası sizlere birçok avantaj sağlamaktadır. Öyle ki; OYAK konut kredisi çekerken ipotek gösterdiğiniz gayrimenkul varlığın ekspertiz değerinin en fazla %75 oranındaki meblağ banka tarafından size verilir ve bununla birlikte Ziraat Bankası sizden kredi tahsis ücreti talep edilmez ve 120 aya kadar vade imkanınız olur.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Bankası OYAK Üyelerine Özel Konut Kredisi

Ziraat Bankası'ndan OYAK konut kredisi çekmek için Ziraat Bankası internet şubesinden ön başvuru yapabileceğiniz gibi aynı zamanda en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek de başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ