Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Ziraat Bankası Ortak İşyeri Kredisi

Ziraat Bankası Ortak İşyeri Kredisi

Ziraat Bankası bir ilkin daha altına imzasını attı ve girişimci müşterilerinin yüzünü güldürdü. Artık ortak iş yeri açacak olan siz değerli Ziraat Bankası müşterileri ziraat bankası iş yeri kredisi imkânı ile bunalmadan, hızlı ve kolay bir şekilde işini kurabilecek.

Kira geliri sağlamak ya da ek gelir elde etmek istiyorsanız sizin için en doğru adres Ziraat Bankası olacaktır. Çünkü Ziraat Bankası'ndan artık iş yeri almak için ihtiyacınız olan nakit ihtiyacınızı karşılamak mümkün hem de 120 aya kadar vade imkânı ile.

Ortak İş Yeri Kredisinin Koşulları Nelerdir?

ortak-is-yeri-kredisi-ziraat.jpg

Ortak iş yeri açacaksanız Ziraat Bankası yanınızda ancak ziraat iş yeri kredisi çekebilmeniz için bazı şartları karşılamanız gereklidir;

  • Ortak iş yeri kredisi ile satın alacağınız iş yeriniz için en az 2, en fazla ise 5 düzenli gelir sahibi olan ortak olmalıdır.

  • Başvuru aşamasından sonra ziraat bankası tarafından satın almak istediğiniz iş yerine ekspertiz gönderilir. Ekspertizin bu iş yerine verdiği mali değerin tavan olarak %75 oranını kredi miktarı olarak çekme hakkınıza sahipsiniz.

  • Size %1,11 düşük faiz oranı ile 120 aya kadar vade imkânı sunulurken aynı zamanda alacağınız kredi için satın alacağınız iş yeri ipotek edilmektedir.

  • Normal durumlarda banka sizden kefil ya da teminat istemez; ancak gerekli durumlarda bunları isteme hakkı saklı tutulmaktadır.

  • Ayrıca toplam kredi vadeniz süresinde zorunlu deprem sigortası, hayat sigortası ve konut sigortası yaptırmak durumundasınız.

Ortak İş Yeri Kredisi için Gerekli Olan Evraklar

  • Nüfus cüzdanınız, pasaportunuz ya da sürücü belgeniz,

  • Kredi alacak olan ortaklarının hepsinin düzenli geliri olduğunu ispatlayan belgeler,

  • Kredi ile alacağınız iş yerinin tapu fotokopisi,

  • Kredi ile alacağınız iş yeri üzerinde önceden konulmuş ve halen varlığını sürdüren ipotek olmadığını gösteren belgeniz başvuru sırasında mutlaka yanında olması gereken evraklardır.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat bankası kredi hesaplama nereden yapılır

Nasıl Başvuru Yapabilirsiniz?

Siz de ziraat bankası kredi başvurusu yapmak ya da ortak iş yeri kredisi hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyor iseniz en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilirsiniz. Kredi başvuruları sadece Ziraat Bankası şubelerinden yapılmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ