Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Ziraat Bankası Ortak İşyeri Kredisi Fırsatları

Ziraat Bankası Ortak İşyeri Kredisi Fırsatları

Günümüzde bireylere birbirinden farklı ihtiyaç kredileri ve konut kredilerinin yanı sıra iş yeri kredileri de tanımlanmaktadır. İş yeri açmak isteyen ya da açılan iş yerine maddi olarak ortak olmak isteyen, ek gelir elde etmek isteyen bireyler adına oluşturulan iş yeri kredisi fırsatları, Ziraat Bankası tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Ziraat bankası iş yeri kredisi kapsamında kullanıcılarına, ek gelir elde etmeleri ya da bir iş yerine ortak olmaları adına maddi kredi desteği tanımlamaktadır. Bu noktada ise bireylerin daha detaylı bilgi almaları adına gelir belgelerini de edinerek Ziraat şubelerine gitmeleri faydalı olacaktır.

En Az 2 En Fazla 5 Kişinin Ortak Olması Şartı

Ziraat Bankası'ndan ortak iş yeri kredisi çekmek isteyen bireyler adına farklı katılım koşulları yer almaktadır. Bu noktada krediyi bir sorun yaşamadan kullanabilmeleri adına bireylerin bir iş yerine en az 2 en fazla ise 5 kişi ortak olmaları gerekmektedir. 2 kişinin altında olan ya da 5 kişinin üstünde olan işletmelere Ziraat Bankası, destek kredisi oluşturmamaktadır.

ziraat-bankasi-kredi-firsatlari.jpg

Ziraat iş yeri kredisi kullanmak isteyen bireylerin belirtilen koşullara uymaları dahilinde başvuru yapmaları doğru olacaktır. Aynı zamanda iş yeri kredisi fırsatları kapsamında kredi kullanan bireylerin, kredi süresi boyunca iş yerleri ipotek ettirilmektedir. Üstelik oluşabilecek herhangi bir kazaya karşı iş yerine ve bireylere, hayat ve zorunlu deprem sigortaları yaptırılmaktadır.

120 Ay Vade Seçeneği

Ortak iş yeri kredisi fırsatları dahilinde bireylere 120 ay vade imkanı da oluşturulmaktadır. Diğer kredi veren bankalar düşünüldüğünde, Ziraat Bankası, müşterilerinin mağdur olmaması ve maddi sıkıntı çekmemesi adına vade seçeneğini uzun tutmaktadır. Bu noktada Ziraat bankası kredi başvurusu yapmak isteyen bireylerin en yakın şubelere giderek başvuru formunu doldurmaları ve gelir belgelerini belirtmeleri faydalı olacaktır. İş yeri kredisi kapsamında banka tarafından tayin edilen ekspertiz, iş yerinin en fazla %75’i oranında bireylere kredi kullanım imkanı sağlamaktadır. Geriye kalan tutarı ise bireyler kendileri karşılamak zorundadırlar. İş yeri kredisi, ortak olan bireylerin tümüne kullandırılabilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ