Ziraat Bankası Kredi Notu Sorgulama

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Diğer tüm bankalarda olduğu gibi Ziraat Bankası kredi başvurularında değerlendirme amacı ile ilgili olarak kredi notu seviyesine bakmaktadır. Düşük kredi notuna kredi verilmesi konusunda banka son derece seçici davranmakta olup bu gibi durumlarda ya ipotekli ihtiyaç kredisi kullanımına izin vermekte ya da yüksek maaş gösterebilen ve uzun süredir aynı iş yerinde çalışan müşterilerinin düşük tutarlı ihtiyaç kredisi kullanmalarına izin verilmektedir.

Ziraat Bankası Kredi Puanı Öğrenme 

Kredi notunu öğrenmek isteyen kişilere Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden kredi notu sorgulama hizmeti vermekte olup bunun için internet şubesine giriş yaptıktan sonra krediler bölümüne girerek Findeks risk raporu bölümüne tıklamanız ve yenilenen pencerede işleme onay vermeniz yeterli olacaktır. Ziraat kredi notu öğrenme hizmetinden yararlanmak isteyen kişilere sunulan bir diğer seçenek ise Ziraat Bankası şubeleri üzerinden not sorgulaması yapmaları yeterli olacaktır.

Ziraat Bankası Kredi Notum 

Kredi notunu öğrenmek isteyen kişilere hizmet veren Ziraat Bankası bu alanda hizmet veren en iyi bankalardan biri olan ücretsiz kredi notu öğrenme seçeneği ne yazık ki sunulmamaktadır. Ücretsiz kredi notu öğrenme hizmeti sadece Findeks internet sitesi üzerinden ilk kez kredi notu sorgulaması yapan kişilere tanınan bir ayrıcalıktır. Bunu takip eden her yeni sorgulamada ise kredi notu sorgulama ücreti olarak masraf tahsilatında bulunulmaktadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

DMCA.com Protection Status