Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Paylaş
 

Bir kamu bankası olan Ziraat Bankası müşterilerine Ziraat Maksimum kredi kartı ile kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Ziraat maksimum kredi kartının avantajlarına sahip olabilmek için 3 yol bulunmaktadır. Bu yollar:

– Telefon bankacılığı ile başvuru: Ziraat Maksimum kredi kartı başvurusu için 444 00 00 numarasını arayarak ziraat bankasının müşteri hizmetleri menüsüne ulaşıp, bu menüden kredi kartı menüsünü tuşlamalı, bu menüden de kredi kartı başvuru menüsüne gelerek sizden başvuru için istenen isim, soy isim, tc kimlik no, anne adı, soy adı, kızlık soy adı, baba adı, gelir durumu gibi detaylı soruların cevaplarını verin.  Size başvurunuzu onaylıyor musunuz sorusuna onaylıyorum diyerek Ziraat maksimum kredi kartı başvurusunu yapmış olursunuz. Size 48 saat içinde olumlu veya olumsuz cevap vereceklerdir. Olumlu cevap gelmesi durumunda bir Ziraat Bankası şubesine giderek kredi kartı sözleşmesi imzalamanız gerekir.
– Ziraat Bankası şubesine giderek başvuru:  Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. En yakın şubeye gidip bireysel müşteri hizmetleri bölümüne kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi söyleyin. Size verecekleri 15 sayfalık kredi kartı başvuru formundan sizle ilgili kısımları kişisel bilgilerinizle doldurun. Formu doldurduktan sonra her sayfanın altına ve kredi kartı sözleşmesine imzanızı atın. Sözleşme imzaladıktan sonra Ziraat Maksimum kredi kartı başvurunuzu tamamlamış olursunuz.

Ziraat Kart Başvurusu Nasıl Yapılır

Ziraat Kart Başvurusu Nasıl Yapılır

– Cep telefonu ile başvuru: Ziraat Maksimum  başvurusu için KREDİKATI boşluk TC kimlik numaranızı yazarak 2448 e mesaj atarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Olumlu cevap gelmesi durumunda şubeye gidip kredi kartı sözleşmesini imzalamanız gereklidir.

DMCA.com Protection Status