Ziraat Bankası Kredi Hesaplama

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

1863 yılında yoluna Memleket Sandıkları olarak başlayan, 1883 yılında adı Memleket Sandıkları olarak değiştirilen ve 1888 yılında Ziraat Bankası olarak bankacılık sektörüne, daha aktif ve modern bir şekilde giren Ziraat Bankası, ülkemizin en köklü bankalarından bir tanesidir. Kurulduğu günden bugüne kadar, her anlamda ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayan ve bunu kendine amaç edinen Ziraat Bankası, 2015 yılında Avrupa’nın en sağlam 2.bankası olma başarısını göstermiştir. 2014 yılı kurumlar vergisi rekortmeni olan Ziraat Bankası, 2015 yılında Ziraat Katılım Bankası olarak da faaliyete başlamıştır.

Müşteri odaklı çalışan Ziraat Bankası, müşterilerinin sürekli değişen ve yenilenen beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamaya büyük özen göstererek, hizmetlerine devam etmektedir. Ziraat Bankası, bireysel krediler alanında, her müşterisinin değişik ihtiyaçlarına uyan birçok kredi seçeneği sunmaktadır. Oyak üyelerine özel tüketici kredisi, Ziraat Bankası’nın Oyak üyelerine ve Oyak üyeleri eşlerine sunduğu, uygun faiz ve ödeme kolaylıkları ile bilinen bir bireysel kredisidir. Ziraat Bankası’nın, yüksek tutarlarda nakit ihtiyacı olan müşterileri için hazırladığı bireysel kredi ise, ipotekli bireysel finansman kredisidir. 48 aya varan vadelerle ödenebilen ipotekli bireysel finansman kredisi, gayrimenkul üzerine konulan ipotek ile kullanılabiliyor.

Arsa kredisi, arsa alarak yatırım yapmak isteyen müşterilerin kullanabileceği, 60 aya kadar vade seçeneği bulunan bir bireysel kredidir. Arsa kredisinde, alınacak arsanın belediye sınırları içinde olması ve imarlı olması durumunda, arsanın ekspertiz değeri üzerinden, %50 oranına kadar kredi kullanılabiliyor.

Ziraat Bankası, sunduğu kredi ürünlerinin hesaplanması, faiz oranları, vade seçenekleri gibi kredi ile ilgili birçok detaylı bilgiye, internet sitesinde müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Ziraat Bankası kredi hesaplama ile, kullanılmak istenilen kredinin faiz oranı, toplam ödenecek tutar, aylık taksitler gibi birçok bilgiye ulaşmak ve gerekli hesaplamaları yapabilmek mümkün olmaktadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status