Ziraat Bankası Emekliye Faizsiz Kredi Kampanyası

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Emeklilere kredi verilmesi konusunda belki de en çok tercih edilen bankalardan biri olan Ziraat Bankası faizsiz kredi kampanyaları da düzenlemektedir. Dönemsel olarak düzenlenen bu kampanyalarda bazı özel koşullar aranmakla beraber Ziraat Bankası emekliye faizsiz kredi kampanyası ile adından söz ettirmeye devam ederken ne yazık ki emeklilere faizsiz kredi paketinde hala beklenen adım atılmış durumda değil.

Emeklilere Faizsiz Kredi Ne Zaman Yürürlüğe Girecek?

2016 yılında müjdesi verilmesine rağmen ne yazık ki hala emeklilere faizsiz kredi paketinde beklenen müjdeli haber gelmiş değil. Pek çok emekli “emeklilere faizsiz kredi ne zaman?” sorusunu yöneltirken hükümet kanadından hala konu hakkında resmi bir açıklama yapılmış değil.  Bu nedenle emekliye faizsiz kredi 2017 yılında şu anda hala resmi bir açıklama yapılmadığı için kesin bir tarih belli değil.

Ziraat Bankası Emeklilere Faizsiz Kredi 

Emekli maaşını Ziraat Bankası şubeleri üzerinden alan emekliler için son derece cazip kredi koşulları sunan Ziraat Bankası faizsiz kredi paketlerinde ise peşin komisyon alarak kredi kullandırmaktadır. Ancak hükümet tarafından açıklanan 48 ay vadeli faizsiz emekli kredisi paketi gibi bir paketin şu anda kullanımı kesinlikle mümkün değildir. Çünkü Ziraat Bankası da bir devlet bankası olmasına rağmen kar elde etmek amacı ile çalışan bir banka olduğu için devlet destekli olmadığı sürece faizsiz kredi kullandırımı kesinlikle mümkün değildir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

DMCA.com Protection Status