Yüksek Kredi Nasıl Çekilir?

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bankalar belirli tutarlara kadar olan kredileri çok daha kolay bir şekilde onaylarken yüksek tutarlı kredilerde bankanın üstlendiği risk daha yüksek olduğu için kredi onayı almak zorlaşmaktadır. Bu nedenle yüksek kredi çekmek isteyen kişilerin daha dikkatli bir şekilde kredi başvurusunda bulunmaları gerekir. Peki, yüksek kredi nasıl çekilir?

İpotekli Kredi 

Bazı bankalar ihtiyaç kredisi başvurularında sınır uygularken yüksek limitli kredi veren bankalarda bulunmaktadır. Yani 15 bin lira ihtiyaç kredisi veren bankalar olduğu gibi 100 bin lira ihtiyaç kredisi kullanımına da onay veren bankalar da bulunmaktadır. Burada önemli olan kişinin aylık maaşı ve kredi notu ortalaması ile orantılı bir kredi başvurusu oluşturabilmesidir. Düşük kredi notu ortalaması olmasına rağmen yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin ise ipotekli kredi başvurusunda bulunmaları onay almaları konusunda yardımcı olacaktır.

İpotekli İhtiyaç Kredisi 

Bankadan yüksek limitli kredi kullanmak konusunda zorluklar yaşayan kişilerin tercih edebilecekleri yöntemlerden biri de ipotekli kredi paketlerinden yararlanmaktır. Bankaya gösterilen ipotek bir teminat olarak algılandığı için düşük kredi notu ortalaması nedeniyle sıkıntı yaşayan kişilerin kredi başvuruları onaylanabilmektedir.

Teminatlı Kredi Veren Bankalar 

Bazı bankalar ise bu tip durumlarda müşterilerinden teminatlı kredi kullanmalarını istemektedir. Özellikle de altın teminatlı kredi paketlerinde çok düşük kredi notu ortalaması olan kişiler dahi kredi onayı alabilmektedir. Garanti Bankası altın teminatlı kredi paketi ise kesin onaylı kredi paketleri arasında yer almaktadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status