Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Yapı Kredi’den Ramazana Özel 50 TL Worldpuan

Yapı Kredi’den Ramazana Özel 50 TL Worldpuan

Yapı Kredi Bankası ülkemizin geçmişinden bugüne kadar bankacılık sektöründe önde gelen bankalarından birisidir. Yapı Kredi her daim müşterilerinin ihtiyaçlarını giderme yönünde geliştirdiği vizyonuna, bu sene tekrardan ramazan ayı ihtiyaçları için geliştirdiği kampanya ile bir nebze su serpmek istiyor. İnsanların ramazan ayı boyunca ihtiyaçlarını giderebilmeleri için banka aracılığıyla harcamalarına verilecek Worldpuan ile bu ihtiyaçlar bir nebze rahatlayacak. Yapı Kredi World kart kampanyaları dediğimiz zaman aklımıza ilk gelecek olan kampanyalardan biri olan ramazana özel kampanyanın detaylarını öğrenebilmek için yazımızı okumaya devam ediyoruz.

Kampanya Hangi İhtiyaçları Kapsıyor

ramazana-ozel-kredi-yapi-kredi-bankasi.jpg

Yapı Kredi neredeyse aklımıza gelen her alanda aktif olarak bankacılık hayatını sürdüren bir banka olarak sektör içinde kendine yer bulmuştur. Türkiye’nin kökleşmiş bankalarından biri olarak müşterilerinin yapmış olduğu neredeyse her alışverişe Worldpuan vermeyi hedefleyen Yapı Kredi; giyim, gıda, kafe, şarküteri, kuyum ve optik ayrıca daha aklımıza gelmeyen birçok yerde yapılan alışverişler Yapı Kredi kampanyası içerisinde. Worldkart kampanya 50 TL dediğimiz zaman acaba nerede geçerli sorusu kolay kolay aklımıza gelmeyecek bu sayede. Bu kampanya sayesinde ramazan ayı boyunca gıda ve giyim başta olmak üzere birçok ihtiyaç baş gösterir ve müşterisinin ihtiyacının giderilmesinin yanında olan Yapı Kredi bu sayede bir yardımcı olarak tekrardan ortaya çıkmış durumda.

Yapı Kredi Ramazan Kampanyasına Başvuru

Yapı Kredi’nin hazırlamış olduğu 26 Mayıs-30 Haziran 2017 Ramazan kampanyasına Yapı Kredi bireysel kart ve bireysel TLcard müşterileri katılabilmektedir. Yapı Kredi yapılacak olan tek seferde 100 TL’lik alışverişe 10 TL ve toplamda 50 TL Worldpuan veriyor. Bu kampanyaya katılmak teknolojinin gelişmiş olduğu bu dönemde teknolojiyi takip eden Yapı Kredi sayesinde çok kolay. Yapı Kredi tarafından hazırlanan Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını kullanan bireysel kredi kartı sahibi olan bireyler buradan kampanyalar bölümünden uygun kampanyayı bularak sadece KATIL butonuna basarak bir nevi TL Card Kampanya üyesi olmuş olur.

Uygulamanın yanında birde birçok kolaylık sağlayan SMS imkanı da bulunan kampanyaya bu şekilde katılmak için telefonumuzun mesaj bölümüne RAMAZAN metnini yazmak ve alıcı kısmına da 4454 numarasını tuşlamak bu sayede bir diğer kampanya katılım şeklini gerçekleştirmiş durumdayız. Her daim müşterisinin yanında olmayı ilke edinen Yapı Kredi ramazanda da müşterisinin yanında. Detaylı bilgiler için Yapı Kredi bankasının internet sayfası ziyaret edilebilir.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi Mobilden 5 Dakikada Kredi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ