Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Yapı Kredi’den 1.366 TL Taksitle 100 Bin TL Ev Kredisi

Yapı Kredi’den 1.366 TL Taksitle 100 Bin TL Ev Kredisi

Kira ödemekten bıkıp ev sahibi olmak isteyen ya da birikimlerini konut alarak yatırıma çevirmek isteyen bireyler Yapı Kredi konut kredisi alarak bu hayallerine kavuşabilir. Hayalleri gerçek kılan Yapı Kredi konut kredisi kampanyası kapsamında herkes uygun vadeler ve faiz oranları ile ev sahibi olabilmektedir. 120 aya kadar olan vade olanağı ile bütçelerini sıkmadan konut kredisi almak isteyen bireyler başvurularını Yapı Kredi Bankası şubelerine giderek ya da internet bankacılığı vasıtasıyla yapabilirler. Bireyler Yapı Kredi Bankası’nın konut kredisi fırsatları hakkında detaylı bilgiye bankanın internet sitesinden kolaylıkla erişebilirler. İşte bu yazımızda Yapı Kredi konut kredisi nasıl alınır sorusuna cevap alacaksınız.

Hayallerinizi Gerçek Kılın

konut-kredisi-firsatlari-yapi-kredijpeg

Hayallerindeki eve sahip olmak isteyen bireyler, Yapı Kredi konut kredisi alma koşulları hakkında detaylı bilgiye en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek kavuşabilirler. Ayrıca bankanın internet ve mobil şubelerinden de müracaat yapılabilmektedir. Konut kredisi kullanacak kişinin kredi puanı, alınacak evin değeri göz önüne alınır ve kredi bu ön koşula göre verilmektedir. Banka bu vesile ile kişiye bütçesine en uygun krediyi kullandırtmayı hedefler.

Yapı Kredi müşterilerine özel sunulan konut kredisi kampanyası yüzde 0.90’lık faiz oranına sahiptir. 120 ay vadeyle 100.000 TL kredi kullanmak isteyen birinin aylık ödeyeceği taksit tutarı 1366 lira olmaktadır. Daha düşük vadeyle taksitlerini daha kısa sürede sonlandırmak isteyenler 60 ay vade seçeneği ile yine aynı faiz oranıyla kredi kullanabilirler. 60 ay vade ile alınan kredinin aylık taksit tutarı 2.164 TL’dir. Bireyler bütçelerine en uygun krediyi kendileri seçebilmektedir.

Kredi Koşulları ve Ücretler

Diğer kredi çeşitlerinden farklı olarak konut kredilerinde ekspertiz ücreti alınır. Yapı Kredi konut kredisi ekspertiz ücreti takribi 545 TL’dir. Ekspertiz raporu konutun satış bedelini belirlemek adına yapılan bir rapordur. Kredi kullanımı sırasında konut ipotek altına alınmaktadır. Diğer kredi türlerine kıyasla faiz oranlarının düşüklüğü bu sebeptendir. Bu vesile ile hem banka kredi riskini azaltır, hem de bireyler daha düşük faiz oranıyla kredi kullanırlar. İpotek tesis ücreti 185 liradır. Bireyler ekspertiz raporunda belirlenen rakamın yüzde sekseni kadar bir tutarda kredi çekebilmektedirler. Konut en çok yetmiş yaşında olmalıdır. Sonuç olarak Yapı Kredi konut kredisi 2017 fırsatları ile herkes bütçelerini sarsmadan, kira öder gibi ev sahibi olabileceklerdir.

İlginizi Çekebilir:  Yapıkredi kredi kartı limit artırma nasıl oluyor
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ