Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Yapı Kredi Şubesiz Kredi

Yapı Kredi Şubesiz Kredi

Eski zamanlarda bankada bir iş olduğunda kişilerin bankaya gitmesi ve şubeden halletmesi gerekmektedir. Kredi çekmek, kart borcu ödemek ya da diğer işlemler için şubeye giderek her işini yapması gerekmekteydi. Ancak artık gelişen teknoloji ile birlikte bankalar başka bir hizmet alanına geçmiştir. Artık mobil uygulamaların devri olmasından dolayı, her banka kendisine bir mobil uygulama oluşturmuş ve işlemleri buradan yapılmasını sağlamıştır. Aynı zamanda internet üzerinden de bu işlemler sağlanmaktadır. Bu sisteme ayak uyduran bankalardan biri olan Yapı Kredi genel anlamda her işini mobil ve internet üzerinden yapılabilecek bir düzeye getirmiştir. Yapı kredi sms ile de başvuru almaktadır.

Mobil ve İnternet Anında Şubesiz Kredi Özellikleri

yapi-kredi-mobil-kredi.jpg

Belirtildiği gibi yapı kredi kendi bünyesinde yapmış olduğu internet ve mobil hizmeti oldukça büyük bir kitleye seslenmektedir. Aynı zamanda sms ile de başvuru yapılabildiğinden dolayı büyük bir beğeni toplamıştır. Yapı Kredi sms kredi başvurusu numarası gibi numaralar bankanın kendi sitesi üzerinde yer almaktadır. Bankaya mobil veya internet üzerinden başvuru yapmak istediğinizde belirli özellikleri vardır. Bunlar aşağıda verilmiştir.

  • En az 1,000 en fazla ise 10.000 TL değerinde bir kredi başvurusu yapılabilmektedir.

  • Yapı Kredi bünyesinde bulunan kredi politikalarına göre kendi müşterilerine 75.000 TL değerinde ön onaylı kredi limiti sunulmaktadır.

  • Yapı Kredi, kredi başvurusu sorgulama durumu vardır ancak gün içerisinde yapmış olduğunuz başvuru aynı gün içinde değerlendirilir ve sms ile bilgilendirilirsiniz.

  • Çekmiş olduğunuz krediye istenildiği zaman şubelerden ara ödeme yapılabilmekte veya kredinizi tamamen kapatabilmektesiniz.

Nasıl Başvurulur?

İnternet ve mobil gibi sistemleri kullanmak oldukça kolaydır ancak her uygulamanın bazı durumları olabilmektedir. Yapı Kredi bünyesine üye değil iseniz, bankaya üye olmak zorundasınız. İnternet ya da mobil sistemine üye olduktan sonra giriş yapmanız dahilinde günün her saatinde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi türü bireysel kredi türünden olduğu için bu krediye başvurmak adına siteden ya da uygulamadan Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Kullanım menüsü altından başvuru yapılabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi Bankası Ekspertiz Ücreti
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ