Yapı Kredi İnternetten Kredi Başvurusu

Yapı Kredi İnternetten Kredi Başvurusu
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Acil nakit ihtiyaçlarınıza yönelik olarak bankaların sizlere sunmuş olduğu ayrıcalıklardan biridir, internetten kredi başvurusu. Bankaların resmi web siteleri üzerinden yapmış olduğunuz bireysel ihtiyaç kredisi başvuruları sayesinde banka şubesine gitmenize gerek kalmadan anında krediniz için başvuruda bulunabiliyor ve kredi başvurunuzu sorgulayabiliyorsunuz.

Yapı Kredi ile İnternetin Ayrıcalığını Yaşayın

internetten-kredi-almak-yapi-kredi.jpg

Yapı Kredi Bankası’nın resmi web sitesinden ihtiyaç kredi başvurusu yapabilir ve anında sonucunu öğrenebilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak yapmanız gereken bankanın resmi web sitesine giriş yapmaktır. Ardından, başvuru merkezine girmeniz gerekmektedir. Buradan bireysel ihtiyaç kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bankanın internetten başvuru işleminin bir avantajlı yönü de konut kredisi başvurusunu da internetten yapabilmenize olanak tanımasıdır. Bireysel kredi başvuru ekranından kişisel bilgilerinizi girdikten sonra başvuru işleminiz tamamlanacaktır. Başvurunuzun cevabı ise bankacılık sistemine kayıtlı olan cep telefonunuza birkaç dakika içerisinde kısa mesaj olarak gönderilecektir.

Dilerseniz yapı kredi kredi başvurusu sms yolu ile de yapılabilmektedir. Bunun için bankacılık sistemine kayıtlı olan cep telefonunuzdan kredi türünüzü konut ya da bireysel olarak yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazıp 4411 numarasına kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Eğer kredi başvurunuz ön onay almış ise, atacağınız kısa mesajın sonuna aylık gelir miktarınızı da yazıp 4411’ e göndermeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından kredi başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır. Eğer sorgulama yapabilmek için referans numaranızı da öğrenmek istiyorsanız tekrar aynı numaraya Ref. yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazıp kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Kredi Durumu Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Ayrıca yapı kredi kredi başvurusu sorgulama işleminizi de yapmanızı sağlıyor. Böylelikle kredi başvurunuzun hangi aşamada olduğunu da dilediğiniz zaman kontrol edebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken, yine yapı kredi’ nin resmi web sitesinden başvuru merkezine giriş yapmanızdır. Başvuru merkezinden bireysel kredi sorgulama bölümüne giriş yaparak, size kredi başvurunuz esnasında verilmiş olan referans numarası ile sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

İşte kefilsiz belgesiz kredi başvurusunun en hızlı ve kolay yolu, zamanınız size kalsın diye.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status