Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Yapı Kredi İkinci El Araçlara 20 Bin TL Kredi

Yapı Kredi İkinci El Araçlara 20 Bin TL Kredi

Günümüzde artık araba, bir lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline gelmiştir. Hala tatil planı yapmayıp önümüzdeki bayramda memleketinize nasıl gideceğinizi düşünüp planlarınızı erteliyor olabilirsiniz. Bu planları gerçekleştirmek için bir arabanız yok ya da arabanız bunun için uygun olmayıp değiştirmek istiyorsunuz. Ancak sıfır bir araba almak için tatil ya da bayram masraflarınızdan dolayı fazla bir bütçe ayıramıyorsanız Yapı Kredi sizlere yeni bir araç kredisi sunuyor: Yapı Kredi İkinci El Araçlara 20 Bin TL Kredi.

Peki, yapı kredi 2.el taşıt kredisi başvurusu nasıl yapılır? Kimler başvurabilir? Yapı Kredi 2. el taşıt kredisi faiz oranı nedir?

Yapı Kredi Bankası, uygun faiz oranları ve ödeme koşullarıyla sunduğu kredilere bir yenisini daha ekledi.

Kredi Detayları

yapi-kredi-ikinci-el-tasit-kredisi.jpg

Yapı Kredi’nin sunduğu bu kredi için alacağınız 2.el aracın 0-10 yaş aralığında olması gerekiyor.

Kredi 2. El taşıt kredisi olarak geçmesine rağmen krediden sıfır araç almayı düşünenler de faydalanabilmektedir.

Kredi başvurusunda bulunurken kefil talep edilmemektedir.

Başvuru sırasında kimlik belgeniz aslı ve fotokopisi, gelirinizi beyan eden belge, adınıza düzenlenmiş olan bir fatura, alınan aracın ruhsatı, noter alım sözleşmesinin yanınızda bulunması gerekmektedir.

Kredi limiti 20 bin Lira’ya kadardır.

Faiz Oranları ve Ödeme Koşulları

Yapı Kredi’nin sunduğu 2.el taşıt kredisine başvuranlar 48 aya varan vade avantajından yararlanmaktadır.

Örnek Bir Hesaplama; 10 yaşında 2. El bir araba aldığınızı varsayalım. 20 bin liralık bir kredi başvurunuz için 36 aylık vade belirlediğinizi düşünürsek %1.29 faiz oranı hesaplamasıyla aylık ödeyeceğiniz tutar 729 lira olmaktadır.

Diğer araç kredilerinden farklı olarak Yapı Kredi 2. El araç kredisi 24 ya da 36 aylık vadelerden hangisini tercih ederseniz edin faiz oranı olarak %1.29 olarak hesaplanmaktadır. 48 aylık vade belirlendiğinde yapı kredi taşıt kredisi faiz oranı %1.34 olmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İnternetten Kredi Başvurusu

Siz de yeni bir araba ya da bütçenize göre 2. el bir arabaya sahip olmak istiyorsanız size en yakın Yapı Kredi şubesine başvurarak uygun kredilerden faydalanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ