Yapı Kredi Evlilik Kredileri Hakkında

Yapı Kredi Evlilik Kredileri Hakkında
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Evlenmek herkesin hayali olabilmektedir. Ancak evlilik konusunda en büyük hayalleri genellikle kadınlar kurmaktadır. Düğünlerinin nasıl olacağı, gelinliği gibi birçok konu hakkında küçük yaştan beri hayal kurabilmektedirler. Fakat düğünler güzel olduğu kadar bir o kadar da masraflıdır. Düğün yeri, gelinlik, damatlık, davetiye, kuaför gibi bir sürü masraf çıkmaktadır. Bu nedenle herkes hayalindeki düğünü tam anlamıyla gerçekleştirememektedir. Bunun farkında olan Yapı Kredi Bankası, kendi bünyesinde yer alan ihtiyaç kredisi kapsamında evlilik kredisi sistemini çıkarmıştır. Yapı Kredi evlilik kredisi ile herkes istediği gibi düğün yapabilecek ve hayallerini yaşamaktan geri kalmayacaktır.

Yapı Kredi Evlilik Kredisi

evlilik-kredisi-hakkinda.jpg

İhtiyaç kredisi türü altında açılan bu kredi sistemi aslında bir ihtiyaç kredisi mantığında çalışmaktadır. Düşük faiz oranları ile sunulan bu kredi sistemi düğün, nişan, balayı gibi masraflarınızı dert etmemenizi sağlamaktadır. Evlilik kredisi kapsamında en uygun evlilik kredisini sunan yapı kredi, evlenen çiftlerin yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Çekeceğiniz tutar yaklaşık olarak 49,000 TL tutarında ve 48 ay vade ile istendiğinde %1,31 faiz oranı uygulanmaktadır. Ancak 50,000 ve 100,000 arası bir tutarda kredi çekmek istediğiniz de ve 48 ay vade ile çekmek istediğiniz de faiz oranı %1,27 değerine düşmektedir.

Kredi Hesaplama

Kredi hesaplama araçları uzun yıllardan beri hayatımızda bulunmaktadır. Çünkü kişiler kredi almadan önce ne kadar ellerine geçeceğini ve ne kadar geri ödeyeceklerini öğrenmek istemektedirler. Bu nedenle bankalar kendi siteleri üzerinde buna uygun sistemler yapmışlardır. İnternet üzerinde de bu tarz sistemler vardır ancak en güvenilir olanı bankanın kendi sitesinde yer alan hesaplama araçlarıdır. Yapı Kredi’nin de kendi sitesinde yer alan hesaplama araçları içerisinde evlilik kredisi hesaplama, kredi hesaplama kısmından yapılmaktadır. İhtiyaç kredisi olarak geçtiği için sistem açıldığında bireysel müşteri olduğunuzu belirtmek daha sonra da ihtiyaç kredisini seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra vade süresini ve çekeceğiniz tutarı girerek uygulanacak olan faiz oranını ve elinize ne kadar miktarda para geçeceğini görebilirsiniz. Daha detaylı inceleme yapmak adına geri ödeme planı da hesaplanmaktadır. O kısımdan inceleyebilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status