Kredi Notu Sorgulama

Yapı Kredi Esnek Hesap Nedir, Limiti Nasıl Arttırılır?

Yapı Kredi Esnek Hesap Nedir?

Kredili mevduat hesabı kullandıran bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası kredili mevduat hesabı için esnek hesap ismini kullanmaktadır. Yani esnek hesap banka tarafından sunulan kredili mevduat hesabıdır.

Yapı Kredi Esnek Hesap Borç Sorgulama

Yapı Kredi kredili mevduat hesabından kullanan kişilerin borçlarını hesapları üzerinden takip etmelerine izin verilmektedir. Bunun için Yapı Kredi Bankası internet şubesi kullanıyorsanız bunu kendiniz hesaplar bölümünden yapabilirsiniz. Yine Yapı Kredi mobil şube ve Yapı Kredi  müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden bu limiti öğrenmenize izin verilmektedir. Borcunuzu bilmeniz ödeme işlemlerine kendinizi hazırlamanız ve paranızı buna göre ayarlamanız açısından önemlidir.

Yapı Kredi Esnek Hesap Faizi Nasıl Ödenir?

Kullanmış olduğunuz para için ödemeniz gereken belirli bir faiz tutarı belirlenmektedir. Örneğin kredili mevduat hesabından 500 lira çeken kişilerin 1 ay sonra bu tutarı ödemek istemeleri durumunda ödemeleri gereken faiz tutarı sadece 10,67 liradır. Bu da başkalarından borç istemek yerine kredili mevduat hesabı kullanmalarını daha cazip kılmaktadır.

Yapı Kredi Bankası kredili mevduat hesabı limit arttırma başvurularında bulunmak isteyen kişilerin Yapı Kredi internet şubesi üzerinden otomatik olarak limit arttırma taleplerini oluşturmaları mümkündür. Buna ek olarak şubenizi şahsen başvuruda bulunarak limit arttırma talebi oluşturmanıza olanak sağlanmaktadır. Yine Yapı Kredi telefon bankacılığı hizmeti üzerinden de sesli yanıt sistemine giriş yaparak limit arttırma talebinizi iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ