Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Yapı Kredi Ertelemeli Esnaf ve KOBİ Kredileri

Yapı Kredi Ertelemeli Esnaf ve KOBİ Kredileri

Gitgide artan ihtiyaçlar ve harcamalar yüzünden insanlar, bütçelerini yönetmekte zorluk yaşamakta ve bankalar tarafından sunulan ihtiyaç kredilerine başvurmaktadırlar. Bireysel müşterilerinin finansman ihtiyaçlarına cevap veren bankalar, aynı zamanda esnaf ve kobilere de destek olabilmek adına bazı kampanyalar oluştururlar. Yapı Kredi Bankası tarafınca oluşturulan kobi ihtiyaç kredisi kampanyasında, ihtiyaç sahiplerine yüksek meblağlarda kredi kullanma ve ödeme erteleme gibi imkanlar sunulmuştur. Yapı Kredi esnaf kredisi kullanmak isteyen ihtiyaç sahipleri, en yakın banka şubesine giderek detaylı bir biçimde bilgi edinebilirler ve rahatlıkla kredi başvurusunda bulunabilirler.

Üç Ay Erteleme ile Yüksek Meblağ Çekme Fırsatı

esnaf-ve-kobi-yapi-kredi.jpeg

Yapı Kredi Bankası tarafınca müşterilerinin beğenisine sunulan kampanyada, ihtiyaç sahiplerine üç ay ertelemeli yüksek kredi tutarı çekme imkanı sunulmaktadır. Banka esnaf ve kobilerin yüksek tutarlı finansman ihtiyaçlarını karşılamak adına 100.000 Türk Lirası’na kadar kredi vermektedir. Ayrıca Yapı Kredi Bankası, kredi ödeme başlangıç tarihini üç ay erteleyerek kobi ve esnafın bütçelerini sarsmadan bir ödeme planı oluşturmalarında yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte ihtiyaç sahipleri, çekmek istedikleri kredi miktarını ve geri ödeme planlarını kendileri belirleyebilmektedirler.

Küçük ve Orta Büyüklükteki İş Yerlerine Destek Kredisi

Yapı Kredi Bankası tarafınca oluşturulan kobilere kredi kampanyası, iş kurmak isteyen fakat sermaye oluşturmada sıkıntı çeken bireylere ihtiyaç duydukları finansman desteğini sunmaktadır. Yapı Kredi KOBİ kredisi olarak adlandırılan bu kampanyanın temel hedefi, yeni iş yeri kurmak isteyen esnaf ve girişimcilere destek olarak Türk ticaret ve ekonomisini canlandırmak ve sürdürebilirliği sağlamaktır. İşlerini büyütmek adına likitideye ihtiyaç duyan ya da iş yeri giderlerini ödemekte zorlanan esnaf ve kobilere verilen bu ihtiyaç kredileri, elbette ki kredi kullanıcılarının banka kredi notlarına göre şekillenmektedirler. Bireysel ihtiyaç kredilerinde de gözetilen kredi notu uygulaması, Yapı Kredi KOBİ kredisini kullanmak isteyen kobi veya şirketin çekmek istediği kredi miktarının belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi Evlilik Kredileri Hakkında

Yüzde 1.35 Faiz Avantajı ile KOBİ Bankacılığı Paketleri

Yapı Kredi Bankası tarafından oluşturulan kobi destek paketleri çerçevesinde, kobi bankacılığı paketleri ihtiyaç sahibi kobiye yüzde 1.35 oranında bir faiz avantajı sunarken, kobi bankacılığından faydalanmadan kredi kullanmak isteyenlere yüzde 1.39 faiz oranıyla kredi açılmaktadır. Yapı Kredi ertemeli kredi fırsatından yararlanmak istiyorlarsa şayet, bireylerin kobi bankacılığı paketini seçmeleri gerekmektedir. Aksi durumda daha yüksek akdi faiz oranlarıyla kredi çekilmesi söz konusu olup, esnaf ve kobiler ödeme aşamasında daha yüksek miktarlı taksitler ödeyeceklerdir. Kobi ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kobi vasfını haiz kişiler yakınlarındaki herhangi bir Yapı Kredi banka şubesine giderek ya da bankanın internet sitesinden kredi müracaatlarını kolaylıkla yapabilirler. Yapı Kredi Bankası müşterilerinin beğenisine sunulan kobi ve esnaf ihtiyaç kredileri hakkındaki tüm detaylı bilgilere bankanın web sitesinden kolaylıkla ulaşılabilinmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ