Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Yapı Kredi Eğitim Kredisi Fırsatları

Yapı Kredi Eğitim Kredisi Fırsatları

Eğitim, hayatımızın olmazsa olmaz ve ertelenemez unsurlarından biri. Özellikle de çocuklarımızın eğitimi söz konusu olduğunda. Okulların açılmasına kısa bir süre kalan şu günlerde siz de eğitim masraflarını karşılamakta zorlanıyorsanız Yapı Kredi Eğitim Kredisi fırsatları tam size göre. Uygun faiz koşulları ve ödeme seçenekleriyle bütçenizi zorlamadan bütün eğitim ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kredi koşullarını kapsayan bu fırsata hep birlikte bir göz atalım:

Yapı Kredi Eğitim Kredisi Özellikleri

Yapı Kredi eğitim kredisi tüm eğitim masraflarınız için ister yurtiçi ister yurt dışı kredi desteği sunarak imdadınıza yetişiyor. Kredi tutarı 50.000 TL ve geri ödeme koşulu olarak da 48 aya kadar vade seçenekleri sunulmakta. Dosya masrafı istemeden ya da düşük faizli kredi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Müşterilere özel uygun faiz oranı uygulaması ve esnek geri ödeme koşullarından yararlanmak için sizde hemen Yapı Kredi şubelerinden veya kredi şimdi uygulaması ile kolaylıkla kredi talebinde bulunabilirsiniz.

yapi-kredi-egitim-kredisi-firsatlari.jpg

Yapı Kredi Eğitim Kredisi Başvuru Şartları

Eğitim Kredisi Şartlarına baktığımızda başvuru için gerekli belgeler:

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi

  • Gelir belgesi

  • Müşteri adına düzenlenmiş olan son 3 aya ait fatura (elektrik, su ve doğalgaz faturası olabilir) veya son 3 ay içerisinde düzenlenmiş olan ikametgah belgesi

  • Yurt içi eğitim görenler için; öğrenci kayıt belgesi fotokopisi ve banka hesabının yer aldığı eğitim giderlerini belirten fatura veya okuldan alınan okulun hesap numarasını da içeren belge istenmektedir.

  • Yurt dışı eğitim görenler için ise yurt içi eğitim görenler için istenen belgelere ek olarak bir de vize alımı gerçekleştirildiyse öğrenci vizesi talep edilmektedir.

  • Bunların yanında şubeden doldurulacak bir başvuru formu ile de başvurunuz tamamlanacaktır.

Başvurunuz gerçekleştikten sonra krediniz onayladığı takdirde kredinizi şubeden nakit olarak talep edebilirsiniz veya doğrudan okul hesabına yatırılmasını isteyebilirsiniz.

Öğrenci ihtiyaç kredisine başvurmak işte bu kadar kolay. Siz de geleceğimizin emaneti olan gençlerimizin okuması için tasarlanmış bu fırsattan yararlanmak için zamanınızı ertelemeyin ve hemen başvurunuzu gerçekleştirerek çocuklarınızın eğitimine katkıda bulunarak geleceklerine yatırım yapın.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi Evlilik Kredileri Hakkında
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ