Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Yapı Kredi 48 Ay Vadeli 10000 TL İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi 48 Ay Vadeli 10000 TL İhtiyaç Kredisi

Şu anda en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Yapı Kredi 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandırmaktadır. En çok tercih edilen kredi türlerinden biri olan 10000 TL kredi kullanmak isteyen kişilere 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren Yapı Kredi en uygun kredi paketleri ile müşterilerine daha uygun koşullarda acil nakit para arayışlarını güvenilir bir şekilde karşılama imkanı sağlamaktadır.

Yapı Kredi 10000 TL Kredi 

48 ay vadeli 10 bin lira kredi kullanmak isteyen kişilerin Yapı Kredi bankasını tercih etmeleri durumunda aylık ödemesi 300 lira olan tutarlardan kredi kullanmalarına izin verilmektedir. İhtiyaç kredisi paketlerinde düğün kredisi, eğitim kredisi, evlilik kredisi ve tatil kredisi gibi pek çok kredi paketi sağlayan banka her türlü acil nakit para ihtiyacınızı anında çözmenize izin vermektedir.

Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi bankası müşterilerine SMS kredi başvurusu yapılmasına olanak sağlamaktadır. SMS kredi başvurusu için Bireysel yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı yazıp arasında yine bir boşluk bırakarak aylık belgelenebilir gelir tutarınızı yazarak oluşturduğunuz bu kısa mesajı 4411 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Bu mesajın ardından kredi ön onayı alan kişilerin bankadan kredi başvurusunda bulunmaları durumunda bu mesaj ile hemen kredi kullanmalarına izin verilmektedir. Yapı Kredi kredi red kararı alan kişilerin ise kredi notunu yükseltmeleri ya da kredi başvurularını revize ederek en kolay kredi veren banka üzerinden yeniden kredi başvurularını güncellemeleri durumunda kredi onayı almalarına izin verilir.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi Mobilden 5 Dakikada Kredi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ