Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vakıf kaynaklarının, etkin ve verimli kullanılarak, ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla 1954 yılında kurulan Vakıfbank, kurulduğu günden bugüne, değerlerine sahip çıkarak ve yenilikçi yapısıyla sürekli kendini yenileyerek gelmeyi başarmıştır. Bankacılık sektöründe, kurumsal, ticari, KOBİ, tarım, bireysel gibi birçok alanda uzmanlaşmış olan Vakıfbank, ayrıca, sahip olduğu iştirakler ile, finansal kiralama, sigortacılık ve factoring gibi alanlarda da gelişmiş ve başarısını ispat etmiştir.

Yaptığı başarılı yatırımlarla, ülke ekonomisine katkıda bulunan ve istikrarlı bir büyüme hızıyla büyümeye devam eden Vakıfbank, açtığı şubeler ve işinin uzman kadrosu ile, müşteri odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Sunduğu bankacılık hizmetlerinin arasında, uygun faizli ve kampanyalı kredilerinin yanı sıra, müşterilerinin değişik ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda düzenlenen kredi kartları, bankanın müşteri potansiyelini büyük ölçüde genişletmiştir. Vakıfbank Klasik World kredi kartı ile üye işyerlerinden alışveriş yapan Vakıfbank müşterileri, 10 TL tutarında yaptıkları harcamalar üzerinden, 1 World puan kazanma ve daha sonra biriktirdikleri World puanları keyifle harcayabiliyor. Vakıfbank’ın trenle sık seyahat eden müşterilerini düşünerek hazırladığı Rail&Miles kredi kartı, demiryolu yolcuğu yapan banka müşterilerinin puan toplamasına ve toplanan puanlarla bilet almasını sağlıyor.

Vakıfbank’ın kredi kartı ürünleri arasında yer alan Öğretmenim kredi kartı, Vakıfbank ve Milli Eğitim Bakanlığının ortak çalışması ile hazırlanmış olan bir kredi kartı özelliği taşıyor. Taksit erteleme, taksit ekleme gibi birçok avantajı olan bu kredi kartının en avantajlı yönü ise, yıllık kart ücretinin olmaması olarak biliniyor.

Vakıfbank’ın birbirinden farklı ve her biri farklı birçok avantaja sahip kredi kartları, kullanıcıların karşısına birçok kampanya fırsatı ile çıkıyor. Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmak için, bankanın internet şubesi, telefon bankacılığı ya da banka şubelerine giderek başvuru yapılabilir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status