Vakıfbank Kredi Borcu Sorgulama

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

1954 yılında, tasarruf geliştirme bilinci ile kurulan Vakıfbank, kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, özel, tarım gibi birçok alanda bankacılık hizmeti vermektedir. Başarıyla yerine getirdiği bankacılık hizmetleri dışında, sahip olduğu iştirakçileri aracılığıyla, sigortacılık, finansal kiralama, factoring gibi alanlarda da faaliyet gösteren Vakıfbank, iç ve dış ticaretin gelişmesi anlamında ülkemizde öncü bankalardan biri olma özelliğini de taşımaktadır. Vakıfbank, müşteri odaklı çalışmaları ve yaptığı yatırımlar ile adını duyuran ve kısa zaman içinde, Türkiye’nin sayılı bankaları arasına girmeyi başarmıştır.

Vakıfbank’ın müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesinde, her müşteriye hitap eden ve farklı ihtiyaçlara cevap veren birçok seçenek vardır. Düzenlediği kampanyalar eşliğinde müşterilerinin beklentilerini düşünerek hazırladığı bireysel krediler, tüm müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Vakıfbank’ın uygun faiz ve 48 aya varan vade ile sunduğu taksitli ihtiyaç kredisi, Vakıfbank müşterilerinin, mobilya, evlilik, beyaz eşya gibi karşılaştıkları tüm nakit sıkıntıları için hazırladığı bir bireysel kredi türüdür.

48 aya varan vadelerle ödenebilen taksitli ihtiyaç kredisi teminat karşılığında kullanılabilen ve 3’er aylık ya da müşterinin belirleyeceği değişken taksitlerle ödeme olanağı veriyor. Arsa karşılığı taksitli bireysel kredi, arsa sahibi olan kişilerin, sahip oldukları arsayı teminat olarak göstererek, uygun ödeme koşulları olarak kullanabileceği bir kredi olarak, Vakıfbank müşterilerine sunulan bir kredi türüdür. Vakıfbank’ın müşterilerinin daha yüksek tutara olan ihtiyaçları için düşündüğü kredi türü ise, ipotek karşılığı taksitli ihtiyaç kredisidir. Bu kredide, kişinin üzerine kayıtlı olan bir gayrimenkulün teminat gösterilerek, daha yüksek tutarda kredi kullanması olanağı sağlanmaktadır.

Vakıfbank, kullandırdığı kredilerle ilgili olarak, müşterilerine, Vakıfbank kredi borcu sorgulama şansıda vermektedir. Vakıfbank’ın internet sitesinden kolayca yapılabilecek sorgulama işlemi ile, kredi kullanan kişinin, ne kadar borcu kaldığını, kaç taksit ödemesi kaldığı gibi kullandığı kredi ile ilgili bilgilere ulaşması da mümkün olmaktadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status