Vakıfbank Hayvancılık Kredisi

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vakıfbank, tarım ve hayvancılık alanında çiftçiye tam destek sağlamaktadır. Tarım ve hayvancılıkla uğraşan ve faal olan kişilere istekleri doğrultusunda gereken yardımı sağlamakta ve kredi imkânları sunmaktadır. Banka yalnızca kredi desteği olarak değil, aynı anda müşteriler için Tarım Bankacılığı adı verilen bir çalışma sistemi geliştirmiştir.

Vakıfbank Hayvancılık Kredisi ne gibi avantajlar sağlamaktadır?

Tarım ve hayvancılıkla uğraşan faal durumdaki çiftçiler hasat dönemi başlamadan krediyi alır, çalışmalarını yapar ve hasat sonunda gelir elde ettikten sonra kredi ödemesini yapar. Tarım faaliyeti için uygulanan bu sistem süt besiciliği ya da besi hayvancılığı yapan çiftçiler için de geçerlidir. Hayvancılık yapanların ihtiyaçları olan yem ve gübre gibi ihtiyaçlarını gidermeleri için yine kredi imkânı sunulmaktadır. Faaliyet halindeki çiftçilerin kullanmakta olduğu iş makineleri için yine Vakıfbank tarafından destek verilmektedir.

Vakıfbank’tan Hayvancılık Kredisi Alabilmek İçin Gerekli Evraklar

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
  • Yapmış olduğu tarımsal faaliyet çeşidine göre Türkvet kayıt, ÇKS, ÖKS belgeleri,
  • İkametgâh adresini gösteren belge,
  • Faaliyet yapılacak olan alan kendinizinse tapu fotokopisi,
  • Faaliyet yapılacak olan alan kiralık ise kira sözleşmesi ile ilgili evraklar,
  • Yapılacak olan işin projeleri ve gerçekten yapılacağına dair bir güvence istemektedir.

Vakıfbank çiftçiye tam destek amacıyla Tarsim tarım sigortası imkânı sunarak çiftçiyi korumakta ve zarara uğramasına izin vermemektedir. Sahip oldukları tarım ürünleri ya da hayvanları için gerçekleşebilecek doğal afet veya oluşabilecek zararlara karşı sigortalamaktadır. Yangın, sel, deprem, çığ gibi doğal olayların yol açabileceği zararlara karşı çiftçiyi koruma altına alıyor. Herhangi bir salgın hastalıktan dolayı hayvanların zarar görmeleri halinde sigorta altında oldukları için zararı karşılamaktadır. Vakıfbank çiftçiye sahip çıkmak adına devlet desteği ile birlikte çalışmalar yapmakta ve çiftçiyi kalkındırmak için uğraş vermektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status