Vakıfbank eft havale ücretleri

Vakıfbank Eft Havale ücretleri
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vakıfbank müşteri olsun olmasın her daima arkanızda duran bir bankacılık anlayışını sergileyen bir bankadır vakıfbank. Farklı tarzları ile alanında ilklere imza atan bankacılık sektöründe farklı olmayı amaç edinerek bünyesindeki işlem hacimlerini sürekli artıran banka Vakıfbank olarak hafızalarımızda.

Vakıfbank Eft ücretleri ne kadar ?

Bu soruyu detaylıca incelediğimizde eft ücretleri neredeyse tüm bankalar da ücretli hale gelmiştir. Banka kanallarına göre değişkenlik gösterebildiği gibi bu eft ücreti banka içinden gönderilirse ana paranızın %0,05 i kadar ücret alınmaktadır. Örnek vermek gerekiyorsa 100 TL de 5 TL eft ücreti almaktadır banka içinde. Vakıfbank müşteri olsun olmasın her daima arkanızda duran bir bankacılık anlayışını sergileyen bir bankadır vakıfbank. Vakıfbank Eft ücretlerini fazla bulanlar ise önerebileceğimiz vakıfbank internet bankacılığını kullanmalarıdır. Zira bu kanaldan yapacağınız eft ücretleri sadece 2.5 TL dir.

Vakıfbank Havale ücretleri ne kadar ?

Vakıfbank müşterilerinin kullandığı bir diğer para gönderme hizmeti olan Havale işlemleri kişinin kullandığı hesap türüne göre ücretli veya ücretsiz olabiliyor. Buna en güzel yanıtı banka şubeniz ile yapacağınız antlaşma olacaktır.

Vakıfbank Eft Havale ücretleri

Vakıfbank Eft Havale ücretleri

Vakıfbank internet bankacılığını kullanan her birey havale ücreti olarak sadece 1 TL kesinti ödemektedir. Bu yüzden havale işlemlerinizi internet bankacılığından yapmanız daha da mantıklı olacaktır.

Vakıfbank Eft ve havale ücretleri 2015 yılı için yukarıdaki yazılardaki fiyatlar geçerlidir. Her yıl fiyatların değiştiğini haberdar etmek istiyoruz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status