Uygun kredi kartı odeabank başvurusu

Paylaş
 

Ülkemizde hizmet veren özel bankalar arasında adından sıkça bahsettiren Odeabank; Güçlü sermayesi, bankacılık hizmetlerinde kullandığı ileri teknoloji ve müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde sonradan katıldığı bankacılık sektöründe gün geçtikçe tercih edilme oranını arttırmaktadır. Hal böyle olunca Odeabank`ın müşterilerine sunduğu hizmet ve servislerindeki kalite de gözle görülür biçimde artış göstermektedir. Odeabank müşterilerine Bank`O Kart ve Bank`O Kart Axess adlı kredi kartları ile hizmet vermektedir.

odeabank kredi kartı başvurusu

odeabank kredi kartı başvurusu

Bank`O Kart Nedir ve Bank`O Kart Avantajları Nelerdir?

Bank`O Kart; Odeabank tarafından piyasaya çıkarılmış ve yıllık kart ücreti olmayan bir kredi kartıdır. Yurt dışında, yurt içinde ve internette güvenli alışveriş imkânı sağlayan Bank`O Kart, sahiplerine nakit ve taksitli nakit avans fırsatı sağlayarak acil para ihtiyaçlarına düşük faiz oranları ile cevap verir. Bunların yanında taksit öteleme özelliği sayesinde yapılan taksitli alışverişleri ileri hesap kesim tarihlerine erteleme ve anlaşmalı işyerlerinde sürpriz kampanyalar sunarak kullanıcılarına ayrıcalıklar sağlamaktadır. Bank`O Kart sahipleri bu ayrıcalıkları sevdiklerine de yaşatmak için yakınlarının adına ek kart çıkartabilmektedirler.

Bank`O Karta Nasıl Sahip Olunur?

Odea Bank tarafından müşterilerine birkaç farklı alternatif sunularak Bank`O Kart sahibi olma imkânı sunulmaktadır. Bu başvuru seçeneklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Bank`O Kart veya Bank`O Kart Axess kartlarından birine sahip olmak için www.odeabank.com.tr sitesi ziyaret edilerek ön başvuruda bulunulabilir. Yapılan başvuru hızlı bir şekilde işleme alınıp başvuru sahibine en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Odeabank ATM cihazları aracılığı ile de kolay başvuru seçenekleri arasındadır.
444 8 444 telefon numarası üzerinden Odeabank iletişim merkezi aranılarak birkaç adımda Kredi Kartı talebi oluşturulabilir.
BANKO yazıp bir boşluk bırakılarak TC KİMLİK NO yazılır ve 8444 e kısa mesaj gönderilerek Odeabank Merkezi üzerinden kart başvurusunda bulunulabilir.

Yukarıda sayılan tüm bu başvuru seçenekleri ön başvurudur. Yapılan başvuru akabinde anlaşmalı kurye ile ön başvuruda bulunulan kart ve karta ait sözleşme banka tarafından gönderilecektir. Sözleşmede gerekli kısımlar imzalanarak kuryeye tekrar teslim edilecektir.

DMCA.com Protection Status