Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Üniversite öğrencilerine hangi bankalar kredi verebilir

Üniversite öğrencilerine hangi bankalar kredi verebilir

İlkokul, ortaokul derken liseyi de geride bırakan öğrenciler artık meslek sahibi olmak adına başlar üniversite okumaya okuyacak ki adam olacak. Ama kalkıp ta bizler gibi Fen Edeb. Fizik bölümünü okursa ne olur ? Tabi ki de 7 yılda okulu bitirir anca sonrasında formasyon bile alamaz ve sonunda internet sektörüne dalar. Ne var bu sektörde diye ancak inanın bazen insanlar sevdikleri meslekleri yaparsa daha başarılı olabiliyor örnek vermek gerekirse bizler !

Artık bankalar hakkında neler var neler yok nasıl banka bize kazık atmaz biz acaba nasıl kazık atarız diye epeyce bilgiye sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Tabi daha bilmediğimiz epeyce bilgiler mevcut piyasalarda.

Üniversite öğrencilerine hangi bankalar kredi verebilir

Asıl konumuza geldiğimizde üniversite okuyan gençlerimiz artık belirli bir seviyeden sonra ne yazık ki cepte para kalmadığında ya kredi kartlarında nakit avanslara koşmaktadır ancak nakit avansları da düşük limitli olduğundan ihtiyacını ne yazık ki gideremiyor öğrenci kardeşlerimiz. Eee ne olacak ya bu öğrencilerin halleri ?

Valla arkadaşlar ya gidip ailenizden para isteyeceksiniz bizim önerdiğimiz budur ya da utanırım derseniz de istemeye gidip bankaların yollarını tutacaksınız. Ne olacak ya banka hemen para verir bize açar kapılarını sonuna kadar al sana kredi derler !!! Nah derler !!! Bugüne kadar bankalar ile olan iletişimlerimizde bankaların üniversiteli öğrencilere kredi verilmesi görülüyor ancak böyle aham şaham miktarlar değildir çalışmadığınız için genelde bu miktar 5,000 tl ile sınırlıdır. Eee o da bana yeter ! Arkadaşlar bu krediyi de kalkıpta size öylesine vermezler ya sigortalı görünmeniz gerekmekte ay da vekil tayin etmeniz yani kefil bulmanız gerekmektedir. O da kolay abi bizim bakkal ahmeti kefil gösteririz !! İşte orası muamma yani kefil bulursan bankalar kapılarını gel kardeşim sana borcun borç veriyorum derler. Bu yüzden çıkardığımız sonuç kefil bulmanız şart arkadaşlar. Kefil bulurum derseniz banka sizlere kredi verebilir bu bankaların hangileri olduklarını aşağıdan bulabilirsiniz arkadaşlar.

İlginizi Çekebilir:  Moneygram Anlaşmalı Bankalar Hangileridir

Üniversite öğrencilerine kredi veren bankalar 2016 yılı itibari ile ingbank, denizbank, enpara (Finansbank), Garanti ve işbankası olmaktadır. Özellikle ingbank ta üniversitelilere kredi limiti diğerlerine oranla daha fazladır. Son zamanlarda kefilsiz evraksız denilse de kredi türlerindeki şartları gözden geçirmeniz gerekebilir.

Öğrencilerine kredi veren bankalar 2016 ise bu öğrenci kelimesini açmakta fayda olacaktır. Kalkıpta liseli birine banka kredi vermez bu yüzden sadece öğrenciler arasında üniversitelilere kredi veren bankalar bulunmaktadır. Günümüzde ekonomik çıkmazlarda öğrencilerimiz eve çıktıklarında ev kirası, su parası ve elektrik derken ev ihtiyaçlarını da işin içine kattığımızda cidden hak vermek gerekiyor kardeşlerimize. Zira bir öğrenci evinde batıda özellikle 6 kişinin mecburen kaldıklarını bilmeyenler yoktur. Ev kirasını tek kişi ödemek yerine 6 ya bölmek en mantıklısıdır. Tabi bir de 1+1 olunca o evi düşünmek biraz zor olacaktır koyun koyuna yatmak da mecburidir. Bir de eve kız attığınızda durum ne olacak orası da muamma zira hepsine rüşvet vereceksiniz arkadaşlar al birini vur ötekini !

Öğrenciye kredi veren bankalar

Öğrenciye kredi veren bankalar

Son yıllarda yapılan kanun değişiklikleri ile artık öğrenci arkadaşlarımıza devletten yardımda gelmektedir. Bu yardımlar genellikle eğitim kredisi adı altında faizsiz ihtiyaç kredisidir diyebiliriz. Bu kredilere başvurmak içinse yukarıdaki bankalardan bilgi alabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ