Ücretsiz Findeks Kredi Notu / Risk Raporu Sorgulama

ucretsiz-findeks-kredi-notu-risk-raporu-sorgulama
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kredi notunu öğrenmek isteyen kişilerin Findeks kredi notu sorgulama yöntemlerinden birini tercih ederek sorgulama işlemlerini gerçekleştirmeleri yeterlidir. Bu sayede Findeks kredi notu ya da Findeks risk raporu bilgilerinize ulaşmanız sağlanır. Ancak ücretsiz kredi notu öğrenme ve ücretsiz Findeks risk raporu hizmeti sadece Findeks internet sitesi üzerinden verilmektedir.

Ücretsiz Findeks Kredi Notu 

Kredi notunu öğrenmek isteyen kişilerin belirli bir ücret ödemeleri gerekmektedir. Ödenecek olan ücretin belirlenmesinde kullanılan yöntem belirleyici olmaktadır. Ancak kredi notunu ücretsiz öğrenmek isteyen kişilerin de kullanabilecekleri bazı yöntemler bulunmaktadır. Bunun için ilk olarak kullanılabilecek olan yöntem Findeks internet sitesi üzerinden Findeks kredi skoru sorgulama hizmetinden yararlanmaktır.

Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme 

Ancak sadece ilk kez kredi notu sorgulaması yapacak olan kişilere sunulan bu hizmetten yararlanmak için önce Findeks üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekir. Bu işlemi tamamlamak için ise mutlaka bankaların internet şubesi girişlerinde şifre gönderilmesi için kullanılan bir cep telefonu numarasına sahip olmanız gerekmektedir. Bu şartları taşıyan kişilerin ilk kez kredi notu sorgulaması yapmaları durumunda ücretsiz kredi notu öğrenmelerine izin verilmektedir.

Kredi Notu Öğrenme 

Kredi notunu ücretsiz öğrenmek isteyen kişilerin tek kullanabilecekleri yöntem Findeks internet sitesi üzerinden sorgulama yapmaktır. Bunun dışında kullanılacak olan her yöntemde kredi notu sorgulama ücreti talep edilmektedir. Yine aynı şekilde Findeks internet sitesi üzerinden yapılan ikinci ve sonrası her sorgulama içinde ücret ödenmek zorundadır. Findeks kredi notu öğrenme ücreti olarak 4,50 lira talep edilirken SMS kredi notu sorgulama ücreti olarak 9 lira ve banka kredi notu sorgulaması içinde 9 lira istenmektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

DMCA.com Protection Status