Ücretsiz Findeks Kredi Notu Öğrenme

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kredi notunu öğrenmek isteyen kişilerin kullanabilecekleri farklı kredi notu sorgulama yöntemleri bulunmakla beraber Findeks kredi notu öğrenme ücreti kullanılan yönteme göre belirlenmektedir. Ücretsiz Findeks kredi notu öğrenme ise sadece Findeks internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Findeks Kredi Notu Sorgulama

Findeks internet sitesi üzerinden kredi notu sorgulaması yapmak isteyen kişilerin bu işlemleri Findeks üzerinden ilk kez yapacak olmaları durumunda ücretsiz kredi notu öğrenme hizmetinden yararlanmalarına izin verilmektedir. Bunun için Findeks üyelik işlemlerinizi tamamlamanız ve ardından kredi notu sorgulaması yapmanız yeterli olacaktır. Ancak ücretsiz kredi notu sorgulama hakkından yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka daha önce kredi notu sorgulaması yapmamaları yani ilk kez kredi notu öğrenme hizmetinden yararlanmaları gerekmektedir.

Banka Kredi Notu Öğrenme 

Banka kredi notu sorgulamasının yapılması için bankaların internet şubesi üzerinden krediler bölümünü ziyaret ederek ya da banka şubeleri üzerinden şahsen başvuruda bulunarak sorgulama yapılmasına izin verilmektedir. Bankadan yapılan kredi notu sorgulamaları ücretli olup bankalar arasında farklılıklar göstermekle beraber 9 ila 15 lira arasında ücretler talep edilmektedir.

SMS Kredi Notu Öğrenme 

Kısa mesajla kredi notunu öğrenmek isteyen kişilerin Turkcell kredi notu sorgulaması ya da Vodafone kredi notu sorgulaması yapması gerekmektedir. Diğer hatlara sahip olan telefonlardan sorgulama yapılmasına izin verilmemektedir. Cep telefonlarının mesaj bölümünden kimlik numaranızı ve doğum yılınızı dört haneli olarak yazıp oluşturduğunuz kısa mesajı 1122 numarasına yollamaları yeterlidir. Bu hizmetten yararlanan kişilerin 9 lira ödemeleri gerekmektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

DMCA.com Protection Status