Türkiye’de Moneygram Hangi Bankalar ile anlaşmalıdır

Moneygram anlaşmalı bankalar
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Para transferi sayısını günlük bazda hesapladığımızda milyarca sayıda anlık para transfer işlemleri yapılmaktadır. Havale ve eft dışında birçok adlarda bulunan elektronik para transferleri günümüzde birçok insan tarafından kullanılmaktadır. Havale ve eft işlemlerinden farklı olarak bu tür para transferi işlemlerinin kullanılması kişilere göre ya ekonomik olmakta ya da başka bir çaresinin olmamasından kaynaklanmaktadır. Dağın başında banka yok ise sizin para transferi için yapacağınız tek iş bir bağlantı bulmanız yeterli olacaktır. İşte tam da bu sırada para transferi birimlerinden olan Moneygram devreye girmektedir.

Moneygram tüm dünyada hızla yayılan bir elektronik para aktarma sistemidir . Aynen paypal , ukash gibi düşünebilirsiniz. Ancak onlardan ziyade güvenli bir para transferi istiyorsanız moneygram tam da size göre olacaktır.

Moneygram anlaşmalı bankalar

Moneygram anlaşmalı bankalar

Moneygram ile dünyanın neresinde olursanız olun tek bir tık ile istediğiniz yere para transferi yapabildiğiniz gibi yine aynı hızlarda para alabilirsiniz. Kıtalar arasından tutun da ülkeler arası anlık hızlarda para transferi demek moneygram ile mümkün. Bildiğiniz gibi ülkeler arası bankalar sizden swift kodu istemektedirler ancak bunun yanında paranın onaylanması kur farkı derken geçen zamanı da hesaba kattığımızda türkiye dışındaki bir bankadan türkiye içindeki bir bankaya para transferi yapmak istediğinizde toplamda 7 gün ile 12 gün sürdüğünü hatırlatalım. Ancak moneygram ile para transfer işlemi belirli limitlere kadar sadece 24 saatte hesabınızda.

Moneygram ile sizde çalışmaya başlayarak havale ücretlerine ve zamanın harcanmasına son verebilirsiniz. Ülkemizde birçok banka artık moneygram ile antlaşmaya varmış durumda . Burada hangi bankaların moneygram ile antlaşmalı olduklarını belirteceğiz.

HANGÄ° BANKALAR MONEYGRAM Ä°LE ANLAÅžMALIDIR

Ülkemizde moneygram’ın artık bilinen ve tanınan bir kitleye ulaşmasından sonra bankalar ardı ardına bu firma ile anlaşmalara imza atmıştır.yapacağınız tek şey antlaşmalı olan bankaya gitmek ve moneygram başvuru formunu doldurmak olacaktır.

Bankaya başvurduğunuzda karşı tarafa para göndermek istediğinizde moneygram sayesinde masrafı ödedikten sonra size makbuz üzerinde bir referans numarası verecektir. Bu referans numarasını şayet karşıya ulaştırırsanız karşı taraf dünyanın neresinde olursa olsun o parayı moneygram antlaşmalı bir bankaya giderek para ödemeden hızlıca çekebiliyor. Moneygram ile güvenlik üste düzeyde olduğu gibi göndereceğiniz kişiden başkası kesinlikle parayı çekemiyor. Ülkemizde moneygram antlaşmalı bankalara baktığımızda Denizbank moneygram, kuveyt turk moneygram ve bank asya moneygram olarak bilinmektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status