Turkcell / Vodafone Kredi Notu Öğrenme

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

İlk etapta bankaların kredili ürün kullanmak isteyen müşterilerini değerlendirmek amacı ile geliştirdikleri kredi notu sistemi günümüzde araç kiralama şirketlerinden beyaz eşya markalarına kadar farklı pek çok alanda değerlendirme amacı ile kullanılmaktadır. Taksitle buzdolabı almak isteyen kişilerden ev kiralamak isteyen kişilere kadar farklı pek çok alanda başvurunun değerlendirilmesinde kredi notu puanı temel alınmaktadır.

Kredi Notumu Nasıl Öğrenebilirim?

Kredi notumu öğrenmek istiyorum diyen kişilerin kullanabilecekleri farklı birkaç yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki aynı zamanda sistemin kurucusu olan Findeks internet sitesi üzerinden not sorgulaması yapmaktır. Findeks üyeliği işlemlerinizi tamamladıktan sonra bunun ardından kredi notu sistemi üzerinden sorgulama yapmanıza olanak sağlanır. Üstelik ilk kez kredi notu sorgulaması yapacak olan kişilere ücretsiz kredi notu öğrenme imkanı da sağlanır.

Kredi Notu Öğrenme SMS 

SMS ile kredi notu öğrenme hizmetinden yararlanmak isteyen kişilere Turkcell ve Vodafone telefon hattından hizmet verilmektedir. Bu nedenle SMS ile kredi notunu öğrenme hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin bu hatlara sahip olan cep telefonlarını kullanmaları gerekmektedir.

Turkcell Kredi Notu Öğrenme 

Turkcell kredi notu sorgulama servisinden yararlanmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden kimlik numaralarını yazmaları ve bir boşluk bırakıp ardından doğum senelerini 4 haneli olarak yazıp oluşturdukları bu kısa mesajı 1122 numarasına göndermeleri yeterlidir.

Vodafone Kredi Notu Sorgulama 

Sunulan Vodafone findeks sorgulama hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin de yapmaları gereken işlem birebir aynı Turkcell hizmetinde olduğu gibi kısa mesaj yazarak bu mesajı 1122 numarasına göndermektir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status