Tmsn hissesi doyum seviyesinde

Tmsn hisse analizi
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

1 kasım 2015 seçimlerinde AKP nin kazanması öncesinde bu hissenin bizlere olumlu baktığını ve iyi gözüken hisselerden bir tanesi olduğunu burada belirtmiştik. Hisse dediğimiz yere gelerek bizleri yanıltmadı. Ancak son bir haftadır ise beklentilerin karşılaması nedeni ile artık portföyümüzden çıkarmak zorunda kaldık.

Tmsn hissesi doyum seviyesinde

Borsada kazanmak adına beklentiler satın alınarak gerçekleşmektedir. Ne zamanki beklentiler gerçekleşirse o hisse artık dibe doğru kayabiliyor. Seçimler öncesi bu seviyelerde ilerleyen TMSN yani tümosan motor artık 9.05 ile beklentilerimizi karşıladı.

Borsada ilk kuralımız olan uzun vadede yatırım daima desteklediğimiz kural olurken, uzun vadedeki hisse önerilerimize TMSN nin girmediğini belirtmek isterim. Zira bir hissenin yatırımcı ile ortak hareket etmesi ve yatırımcıya kendi ortağı gibiymiş hareket etmesi gerekmektedir. Söz konusu yatırımcıya her yıl temettü vermesi ve karlılığını artırması gerekmekte. Borsa bizler için bir yatırımcı olmalı kumar yeri olmamalıdır. Kişiler paralarını yatırdıklarında güvendikleri hisselere göz kırpması onlar için ilerisi bakımından faydalı olacaktır.

Tmsn hisse analizi

Tmsn hisse analizi

TMSN hissesi için sat aralığımız 9.00 üstüdür. Alım fırsatları için ise ideal noktalar 8.00 altıdır. Bu hissede en önemli detay ihale öncesi aşırı fırlamasıdır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status