TEB’den Sms ile Kredi Çekebilirsiniz

TEB'den Sms ile Kredi Çekebilirsiniz
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Türkiye’de birçok banka farklı ödeme koşulları ve faiz oranları ile ihtiyaçlarınız için kredi kampanyaları düzenlemektedir. Türkiye Ekonomi Bankası, geniş kredi türleri ve düşük ödeme seçenekleri ile müşterilerine avantajlı krediler sunmaktadır. Türkiye’de hızla büyümeye devam eden TEB’in, yaz aylarının başlangıcında başlattığı Pratik Kredi kampanyası halen devam etmektedir. TEB Kredileri arasında Pratik Kredi, aylık 89 TL’den başlayan ödeme seçeneği ile çok tercih edilen bir kredidir. TEB kredi başvurusu için SMS yollamanız yeterli.

TEB 89 TL Aylık Taksitli Kredinin Faiz Oranları ve Vadesi Nedir?

sms-bankacilik.jpg

TEB Pratik Kredisinden TEB müşterisi olan veya olmayan herkes yararlanabilmektedir. Acil parasal ihtiyaçlarınızı Pratik Kredi sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Pratik Kredi’den maximum 12.500 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. TEB Pratik Kredi ile alacağınız 2.500 TL tutarındaki krediyi, 36 ay vade ile aylık 89 TL olarak geri ödeyebilirsiniz. Bu tutardaki kredinin dosya masrafı 89 TL, sigorta ücreti 76 TL ve aylık faizi oranı %1,17dir. TEB Pratik Kredi ile 5.000 TL tutarındaki krediyi, 36 ay vade ile aylık 191,78 TL olarak geri ödeyebilirsiniz. 5.000 TL tutarındaki kredinin kredi tahsis ücreti 26 TL, sigorta ücreti 274,92 TL ve aylık faiz oranı %1,55’tir. Kullanacağınız kredi tutarına ve vadesine göre aylık ödeme tutarınız değişmektedir. Farklı seçenekler için TEB internet sitesini ziyaret edebilirisiniz.

TEB Pratik Kredi Başvurusu

TEB Pratik Kredi başvurularını SMS mesajı ile TEB internet sitesi ve internet şubesinden, TEB ATM’lerinden veya Telefon Bankacılığını kullanarak yapabilirsiniz. En pratik başvuru yolu SMS’tir. TEB SMS kredi numarası 4466’dır. SMS ile başvuru yapmak için T.C. kimlik numaranızı 4466’ya göndermeniz yeterlidir. TEB kredi başvurusu SMS sonucu telefonunuza anında gelmektedir. TEB Pratik Kredi sayesinde başvuru esnasında fazla belge ve prosedür ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Kredi kullanımı anında istenilen belgeler nüfus cüzdanı ve varsa ehliyet fotokopisidir. SMS ile gelen olumlu cevaplar ön onay niteliği taşımaktadır. Ön onayınız ile birlikte en yakın TEB şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status