Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Teb’den 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Teb’den 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Çağın vazgeçilmez finansman araçları haline gelen ihtiyaç kredileri, acil ihtiyaçlara artık anında cevap verebilmektedir. Gelirlerin yetersizliği ve ihtiyaçların aciliyeti bireyleri bankaların sunduğu ihtiyaç kredilerine yöneltmektedir. Yaz için tatil planları yapanından bayram öncesi ihtiyaçlar listesinin kabarıklığından yakınanına kadar herkesi düşünen Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) üç ay ertelemeli kredi fırsatı sunmaktadır. TEB pratik kredi sayesinde bireyler hem ihtiyaç duydukları krediye anında sahip olacaklar hem de geri ödemelere üç ay sonra başlama imkanı bulacaklardır.

Yüzde 1.25 Akdi Faiz Oranı Fırsatıyla Kredi

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından müşterilerine sunulan üç ay ertelemeli ihtiyaç kredileri, düşük faiz ve uzun vade seçenekleri sayesinde muadilleri arasında en göze çarpanıdır. Yüzde 1.25’lik faiz oranı, yüklü kredilerin geri ödemelerinde kolaylık sağlamaktadır. Kredi alan müşterilerin gelirlerini ve gereksinimlerini göz önünde bulunduran Türkiye Ekonomi Bankası, oranlarını kredi meblağına göre şekillendiriyor gibi gözükse de genel hatlarda düşük faiz oranı politakısından asla vazgeçmemektedir. TEB ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler en yakın banka şubesine müracaat ederek gereksinimlerini karşılayabilecek tutarın belirlenmesi ve tahsisi konusunda bilgi alabilirler. Yeri gelmişken ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen bireylerin ihtiyaç miktarını tam olarak belirlemelerinde, gereksiz yere büyük kredi yüküne girmemelerinde fayda bulunmaktadır.

ihtiyac-kredisi-teb-bankasijpg

Bütçeyi Sarsmadan İhtiyaç Kredisi İmkanı

TEB tarafınca müşterilerine sunulan kredi kapsamında, kredi alan kişinin geliri ve kredi notu doğrultusunda bir kredi tutarı oluşturulmaktadır. İhtiyaç kredisinde azami limit 55.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Bireylerin taksit ödeme esnasında zorlanmamaları ve kredi notlarının düşmemesi adına çaba sarfeden banka, aynı zamanda müşterilerinin alabilecekleri en yüksek krediyi sağlamaya çalışmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası’nca ihtiyaç kredisi alacak şahısların kredi notlarını öğrendikten sonra başvurmaları daha uygun olacaktır.

Uzun Vade Olanakları

TEB müşterilerine özel üç ay ertelemeli ihtiyaç kredisi almak isteyenlere uzun vade seçeneği sunulmaktadır. 48 aya varan vade fırsatlarıyla kullanıcılar bu sayede taksit tutarlarını düşük tutar, geri ödeme sırasında güçlük yaşamazlar. TEB kredi başvurusu yapacak kişiler en yakın banka şubesine giderek ya da internet sitesinden rahatlıkla müracaat koşullarını öğrenebilirler.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müşteri Numarası Öğrenme
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ