Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

TEB Sms Kredi Başvurusu

TEB Sms Kredi Başvurusu

İhtiyaçlarını karşılamak ve hem de uygun faiz oranlarıyla zorlanmadan kredisini ödemek isteyenlere TEB Bankası kredi başvurusu için çok güzel bir uygulama bir kampanyası başlattı. Teb Bankası bu hazırladığı uygulama kampanyası ile kredinizi mobilden uygun faizle yapılandırabilir ve düşük faiz oranı ve geniş vade imkanlarından faydalanabilirsiniz. Teb Bankası'nın hazırladığı uygulama hakkında bilgi almak için devamındaki yazımızı okuyabilirsiniz.

teb-kredi-kampanya.jpg

Teb Bankası, yaptığı uygulama sayesinde kredinizi rahatlıkla alabiliyorsunuz. Hiçbir ekstra işlem yapmadan anında smsle TEB Bankası kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Üstüne üstlük kredi veren banka tüketicisine başka bir şart koşmuyor.

Bunun nedeni her kredi türünde olduğu gibi bundada aynı evraklar isteniyor. Yani çektiğiniz normal krediden bir farkı yok. Sadece her kredide zorunlu olan, bankaların kara listesinde yer almamak ve kredi notunun yüksek olması. Sms ile TEB 4466 SMS bredi başvurusu çekilen kredinin çekildiği tarihten itibaren ile ilk taksit ödemesini uygun bir faizden sonra başlatmasını zorunlu gören krediyi rahatlıkla alabiliyorsunuz. Bu krediyi almaya hak hazanan tüketici kişiler kredilerini ödemeye uygun faiz oranı başlamaktadır. Üstüne üstlük ertelemeli kredi veren banka tüketicisine başka bir şart koşmuyor.

Bunun nedeni her kredi türünde olduğu gibi bundada aynı evraklar isteniyor. Yani çektiğiniz normal krediden bir farkı yok. Sadece her kredide zorunlu olan, bankaların kara listesinde yer almamak ve kredi notunun yüksek olması. Eğer bunları sağlayabiliyorsanız, sms onayından geçiyorsunuz

İhtiyaçlarını karşılamak ve hem de uygun faiz oranlarıyla zorlanmadan kredisini ödemek isteyenlere TEB Bankası kredi başvurusu için çok güzel bir uygulama bir kampanyası başlattı. Teb Bankası bu hazırladığı uygulama kampanyası ile kredinizi mobilden uygun faizle yapılandırabilir ve düşük faiz oranı ve geniş vade imkanlarından faydalanabilirsiniz. Bunun nedeni her kredi türünde olduğu gibi bundada aynı evraklar isteniyor. Yani çektiğiniz normal krediden bir farkı yok. Sadece her kredide zorunlu olan, bankaların kara listesinde yer almamak ve kredi notunun yüksek olması. Eğer bunları sağlayabiliyorsanız, sms onayından geçiyorsunuz. TEB 4466 SMS göndererek başvuru yapabilirsiniz

Nasıl Başvurulur ?

TEB Bankası İhtiyaç kredisi için 4466'dan sms onayı alındıktan sonra istenen belgeler başvuru form, kimlik, gelir, tapu fotokopisi ile başvurabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir:  Garanti Bankası Ekspertiz Ücreti Ne Kadar?
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ