Kredi Notu Sorgulama

TEB Bankası Ekspertiz Ücreti Ne Kadar?

TEB Bankası Ekspertiz Ücreti Ne Kadar?

Türkiye’nin en başarılı bankacılık oluşumlarından birisi olan TEB, müşterilerinin konut kredisi sunumu odağında nakit akışlarını daha rahat sağlayabilmeleri adına sağlam oluşumlar kurmaktadır. Özellikle ekspertiz ücretini sürekli güncel ve ulaşılır bir konuma eriştiren bu bankanın yönetimi, bu sayede akıcı bir nakit düzeni kurmaktadır. Bu noktada da kendi alanında uzman bir personeli görevlendiren TB yönetimi, mevcut araştırmalar neticesinde ekspertiz ücretini ortaya çıkarmaktadır. Gerçekten etkili bir iletişim ağı ile kullanıcıları için sıkı bir kredi akışı sağlayan bu banka, diğer kurumlara oranla daha net ve çok daha başarılı bir düzen sunmaktadır.

TEB Ekspertiz ücreti ne kadar?

2017 senesinde TEB Bankası Ekspertiz ücretini toplamda 439.80 TL olarak belirlemiştir. Bu ücret ipotek bedelinin dışında olan bir mebla olmaktadır. İpotek bedelinin de 159 TL olduğu bu alanın genel yapısında sizler ilgili işlemler için banka yönetimiyle iletişime geçmelisiniz. Ki konut kredisi açısından telefon bankacılığı, online bankacılık ve bire bir şubelere giderek gerçekleştireceğiniz  ilgili kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu noktada da zaten sizler ile gerçekleşecek olan iletişimler neticesinde ekspertiz ücreti de çıkartılarak genel işlemlere başlanmış olacaktır. Bu işlemlerin gerçekleşme süresi içerisinde de sizlerin belli başlı detayları yerinde ve eksiksiz bir şekilde tamamlamalısınız. Aksi hali gerçekten de mevcut krediyi sizlerle buluşturmayacaktır.

TEB Konut kredisi için gerekli olan detaylar?

  • TEB konut kredisi için gerekli olan detayları sizler için şu şekilde sıralayabiliriz;
  • Kimlik belgesi
  • Kişinin gelir durumunu gösteren resmi bir belge
  • Satın alınacak olan konuta ait tapu fotoğrafı
  • Bankanın gerekli gördüğü takdirde ek belgeler,

Tüm bu belgelerin her birisini TEB’e ulaştırdığınız zaman zaten gayet yerinde bir etkileşim elde edebileceksiniz. Unutmayın ki kredi konusunda sıkıntısız bir işleyiş sürecini müşterileri için sunan TEB, hem kredi imkanı hem de ekspertiz ücreti açısından da aynı seviyeli bir yapıyı gözler önüne serecektir. Bu sebepten dolayı da bir an evvel ilgili bir TEB personeli ile iletişime geçmeli ve mevcut kredi ihtiyacınız açısından detaylı bilgiler edinmelisiniz.

İlginizi Çekebilir:  Burgan Bank Kredi Faizleri Ne Kadar Oldu 2016
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ