Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Tc Kimlik Numarası ile kredi notu öğrenme

Tc Kimlik Numarası ile kredi notu öğrenme

Kredi Notu kişilerin bankalar ile olan maddi ilişkilerini simgeleyen genel bir not ortalamasıdır. Bugüne kadar yaptığınız tüm kredi ödemelerini kapsayan ve merkezi banka sisteminin sizlerin kredi notunu ortaya döküldüğü bir sistemdir.

KKB yani kredi kayıt bürosu ile sorgulanan kredi notu artık özel servis olan Findeks sitesine kaydırıldığı için kredi notunuzu oradan sorgulayabilirsiniz. Sorgulama esnasından sizden istenen bilgilere bakıldığında TC kimlik numarası ile Kredi Notu sorgulamak mümkün. Geçmişe bakıldığında kredi notunu sadece banka çalışanları biliyordu ve şahıslara bu notun kaç olduğu verilmediği için haksız bir rekabet olmasından dolayı artık tüm tüketicilerin bu kredi notuna ulaşması mümkün. Bu sayede kişiler artık kredi notu puanının düşürmemek için elinden gelen herşeyi yaparak kredi veya kredi kartı alabilirler.

Tc No ile kredi notu sorgulama

Tc No ile kredi notu sorgulama

Tc Kimlik Numarası ile kredi notu öğrenme

Kredi notunuzu öğrenmek için Findeks sitesine giriyorsunuz sonrasında sizden istenen bilgiler dorultusunda cep telefon numaranıza sms kodu geliyor Findeks tarafından. Doğrulama işleminin olması için bu güvenlik kodunu girmeniz gerekir. Kodu girdikten sonra TC kimlik numaranızı da girerek sisteme, anlık hızlarda bugüne kadarki kredi notunuzun kaç olduğuna ulaşmış olacaksınız.

Findeks Kredi Notu Sorgulama

Findeks sitesine Tc numaranız ile giriş yaptıktan sonra ilk kredi notu sorgulama işlemi ücretsizdir. Ancak burada bilmeniz gereken Findeks ile alakalı, zira site 2.kredi notu sorgulama işlemini ücretli bir şekilde yapıyor ve 4 TL ödemediğiniz takdirde sistem size güncel kredi notunuzu vermiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ