Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Tatil Harcamalarınızın 500 TL’ye Kadarı Cardfinans’tan

Tatil Harcamalarınızın 500 TL’ye Kadarı Cardfinans’tan

Birçok bankanın verdiği bir kredi çeşidi olan tatil kredisi düşük faiz oranlı ve kısa vadeli kredilerden biridir. Bu krediyi tatile çıkacak bireyler kolaylıkla alabilmektedir. Gelelim kredinin miktarına, bu miktar bankadan bankaya farklılık gösterse de düşük miktarda verilen kredilerden biridir minimum 2.000 maksimum 5.000 Türk Lirası olarak temin edilmektedir. Bu krediye başvurunuzu çeşitli yollardan yapabilirsiniz. Eğer krediyi alacağınız bankada hali hazırda bir hesabınız varsa sms yoluyla kredi başvurunuzu yapabilir veya internet bankacılığı sayesinde de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kredi alacağınız bankada hesabınız yoksa size en yakın şubeyi ziyaret etmeniz gerekmektedir. Örnek vermemiz gerekirse Finansbank’ta bu kredinin miktarı 3000 Türk Lirası’dır. Bu kredinin faiz oranı %1,27 olup 12 ay vade ile ödeme seçeneği sunulmaktadır. Eğer isterseniz Finansbank’ta bu kredi için iki seçenek bulunmaktadır biri 3 ay erteleyerek ödemeye başlamaktır. Bir diğeri ise alındığı gibi ödemeye başlamaktır.

tatil-kredisi-finansbank.jpg

 Elbette bu ikisi arasında ödenecek tutar biraz da olsa farklılık göstermektedir. Bu krediyi alabilmeniz için gerekli olan şartları karşılamanız gerekmektedir. Bunların başında 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekmektedir, eğer yabancıysanız da size ait geçerli bir pasaportunuzun olması gerekmektedir. Bankanın size kredi verebilmesi için size ait düzenli bir gelirin olması gerekmektedir ki banka herhangi bir sorun yaşarsa gelirinizden size ait borcu kapatabilsin. Bu şartları karşılıyorsanız başvuru yapamamanız için herhangi bir neden yoktur.

Cardfinans Kredi Kampanyası

Cardfinans’ın birçok kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyalar arasında kredi kartı ve kredi gibi avantajlarda mevcuttur. Bu kampanyalar kişilere ve dönemlere göre değişir. Diyelim ki kış aylarında Cardfinanslılar Tredyol’dan puan veya indirim kazanıyorsa bu bir yıl boyunca devam edeceği anlamına gelmez. Bu tarz kampanyalar dönemlik kampanyalardır; ama bütün bir yıl boyunca Cardfinanslılara çeşitli firma ve kuruluşlarda indirim sağlanmaktadır. Bu kampanyaları takip etmeniz de oldukça kolay. Finansbank’ta herhangi bir hesabınız varsa mesaj yolu ile kampanyalardan haberdar olabilir, eğer değilseniz de internet üzerinden takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Finansbank Swift Kodu Sorgulama
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ