Kredi Notu Sorgulama

Tam Faktoring Nedir

Tam Faktoring Nedir

Ülkemizde yeni bir tahsildar olarak nitelendirilen faktoring, kavram bakımından incelendiğinde bir kişinin borcunu kısaca tahsil eden bir kurumdur diyebiliriz. Bir şirkete borç verilmiş ise ve bu borcun ödenmediği durumlarda borcu veren kurum, borçlu olan kurum ile diyaloğa girmeden belirli şirketler ile yaptığı antlaşmalar vasıtası ile alacağını o şirketten yardımları sayesinde talep etme işidir diyebiliriz.

TAM FAKTORİNG NEDİR

Faktoring şirketlerinden biri olmakla beraber ülkemizdeki güvenli faktoring şirketlerinden bir tanesidir. Araştırılan bilgiler neticesinde tam faktoring , işletme sermayesine ihtiyaç duyan esnaf ve KOBİlere finansman desteği sağlamak amacı ile BDDK’dan aldığı izin belgeleri sonrasında 2012 de kurulan ve kurulduğu günden bugüne kadar ortalama olarak 60,000 üzerindeki KOBİ ve de esnafa ekonomik çözüm sunmaktadır. Aktif müşteri sıralamalarına bakıldığında tam faktoring , ülkemizde 3. büyük faktoring şirketidir diyebiliriz.

Faktoring şirketlerinde hizmet kalitesi ve yönergelerine göre incelendiğinde 3 farklı gruba ayrılmakta. Bunlara baktığımızda işlemin maliyetleri, vadesi ve niteliklerine göre değişkenlik göstermekte. Müşteriye göre ayarlanan bu etmenler , tam faktoring ile en uygun ekonomik koşullarda müşterilere sunulmakta.

Tam Faktoring

Tam Faktoring

Ülkemizde bulunan güvenilir faktoring şirketlerinden bir tanesi olan Tam Faktoring , almış olduğu deneyimler ve tecrübeler ile bir.ok müşterilerin önceliği olmakla beraber faaliyetlerini zamanla ülkemizin tüm bölgelerinde sürdürecektir.

İlginizi Çekebilir:  Bu Seviyelerden Dolara Girilir Mi ?
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ