Şubeye Gitmeden Kredi Çekme / Hesap Açma

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Son yıllarda büyük bir hızla gelişmeye devam eden teknoloji finans sektörü tarafından da yakından takip ediliyor. Bankalar mobil şube ve internet şubesi hizmetleri ile müşterileri için internete bağlandıkları her yeri adeta bir banka şubesine çevirmeyi başarırken şubeye gitmeden kredi çekme ve şubeye gitmeden hesap açma gibi pek çok işlemi artık kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Şubeye Gitmeden Kredi Hesapta 

Anında kredi ve hazır kredi olarak ta anılan bu hizmet şubesiz kredi veren bankalar üzerinden kullandırılmaktadır. Özellikle de yüksek kredi notu ortalaması olan kişilere tanımlanan hazır kredi limiti hesabınıza tanımlanır ve bu tutara kadar olan kredi başvurularda anında kredi limiti hesabınıza geçirilir. İnternet şubesi ya da bankaların mobil şube uygulamalarını kullanan kişilerin krediler bölümünü ziyaret ederek adınıza böyle bir kredi tanımlaması bulunup bulunmadığını görmeniz mümkündür.

İnternetten Kredi Başvurusu 

İnternetten kredi kullanmak isteyen kişilerin ise bankaların internet şubesi üzerinden kredi başvurusunda bulunmaları yeterlidir. Denizbank Facebook kredisi ve Garanti Facebook kredisi gibi bazı bankalar günümüzde artık sosyal medya hesapları üzerinden de kredi kullandırmaktadır. İnternetten kredi çekme işlemi için bankanın internet şubesini ziyaret ederek kredi başvuru formu linkini tıklamaları yeterlidir.

Şubeye Gitmeden Hesap Açma 

Yine internet üzerinden hizmet veren mobil şube ve internet şube uygulamalarını kullanan kişiler hesaplar bölümüne girerek yeni hesap açma linkini tıklayarak yatırım hesabı açma, altın hesabı açma, vadeli hesap açma ve döviz hesabı açma gibi işlemleri kendileri yapabilmektedir. Aynı zamanda şubesiz bankacılık hizmetlerini sunan Finansbank Enpara ve CepteTEB gibi sistemlere de internetten başvuruda bulunarak banka şubesine gitmeden hesap açmanız mümkündür.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status