Ssk’sız çalışana kredi veren bankalar hangileridir

Paylaş
 

İnsanların çoğu bazı dönemlerde ekonomik sıkıntılara girdiği anda karşılarına çıkan ekonomik sorunun daha da büyümemesi için bankalardan kredi talep etmektedir. Bankalara gelen müşteriler kredi talepleri için geldiklerinde elini kolunu sallayarak kredisini onaylatacak gibi düşünülmemelidir. Zira öyle olsaydı kredi reklamlarına milyarlarca TL harcamadan her gelen müşteriye bankalar kredi verirlerdi.

Ssk’sız çalışana kredi veren bankalar hangileridir

Çoğu banka kredi başvurularında müşterilerden bir takım evrak yani belge talep etmektedir. Bazı bankalardan yeni yapılandırma sonrasında evraksız kefilsiz kredi veriyoruz deseler de bankaya gittiğinizde belge istenildiği açıkça ortadadır. Çoğu müşteri bankaya gitmeden önce internet ortamında ssk’sız banka kredi veriyor mu, sigortasız kredi veren bankalar, çalışmayana kredi veren bankalar, sgk’sız kredi veren bankalar gibi bir çok arama yapmaktadır tabi ki de haklılar. Sonuçta çoğu banka çalışmayana kredi verdiği zor görülmektedir. Banka sizlere kredi veriyorsa karşılığını gördüğü şahısların kredi başvurusunu onaylamaktadırlar.

Sigortasız kredi veren bankalar hangileridir

Bankalara kredi başvuruşu için gittiğinizde bankacı arkadaşlar sizlere sorduğu sorulardan bazıları ; bir işte çalışıyor musunuz veya aylık belgelenebilir geliriniz ne kadar diye sorular sormaktadır. Sizde o anda donup kalırsınız ! Hemen korkmayın yahu ! Bankacı arkadaşlar sizlerden komisyon aldıkları için kredi başvurularında bazı durumlarda tolerans tanıyabiliyorlar. Bu toleranslara baktığımızda düzenli bir gelirinizin olması şart arkadaşlar. Kira geliri, mülk geliri gibi birçok kalem sizlerin işine yarayabiliyor. Bir işte çalışıyorsanız ancak sigortanız yoksa da maaşınız hangi bankaya yatırılıyorsa o belge dökümü ile de çalışana kredi veren bankalar olduğunu göreceksiniz. Zira son yıllarda bankaların TV reklamlarında görüldüğü üzere çalışana kefilsiz ihtiyaç kredisi kampanyaları aldı başını gitmektedir.

en uygun ihtiyaç kredisi

en uygun ihtiyaç kredisi

SGK’ sız Kredi Veren Bankalar Neler

SGK yani diğer adı ile SSK’ sız çalışan şahıslara bankaların bazıları kredi temin edebilir. Bu bankalara baktığımızda şubesiz ihtiyaç kredisi Akbank, Ayağına gelen kredi denizbank, Sarı panjur kredisi Vakıfbank gibi birçok bankadan kredi başvurusu yapmak mümkündür. Kredi başvurularınızda yanınızda TC kimlik kartınızı götürmeniz zorunludur arkadaşlar. Genelde kredi başvurularınızı internet ortamında da yapabildiğiniz gibi sms ile kredi başvurusu da yapılabilir.

DMCA.com Protection Status