Kredi Notu Sorgulama

Sigortasız Kredi Kartı Veren Banka

Sigortasız Kredi Kartı Veren Banka

Kredi kartının günlük ihtiyaçlarda bir hayli fazla kullanılması, kredi kartı veren bankaların her gün yeni bir kampanya düzenlemesine zemin hazırlamıştır. Kredi kartlarının taksit, ödeme erteleme gibi avantajlarının olması ile beraber, son yılların en gözde ödeme aracı duruma gelmiştir. Yalnız kredi kartı alabilmek için, herkesin de bildiği gibi bazı şartların olumlu olarak tamamlanması gerekmektedir. Bu şartlar genel olarak sigortanın olması, gelirin devam etmesi ve kredi notunun ortalama bir şekilde olması gibi durumlardır. Bu durumlardan herhangi bir tanesinin olumsuz sonuçlanması, kredi kartı alabilmek için yetersiz olmaktadır. Son zamanlarda sigortasız kredi kartı veren bankaların ön plana çıkması ile beraber, gelirini sigortasız olarak belgeleyebilen herkes, kredi kartı almaya başlamıştır. Peki sigortasız kredi kartı veren bankalar hangileridir, sigortasız kredi kartı nasıl alınır gibi sorulara detaylı olarak cevaplar vereceğiz.

Gelirim Yok Kredi Kartı Alabilirmiyim

Sigortasız olarak kredi kartı alabilmek için öncelikli olarak sizlerin kredi notunun en az 1400 olması gerekir. Daha sonra piyasada aktifliğini sürdüren birçok banka üzerinden kredi kartı alabilirsiniz. Geçmiş dönemlerde sigorta olmadan kredi kartı alabilmek hayalden öteye gidemiyorken, artık çok basit bir durum haline gelmiştir. İşte tam da bu noktada sigortası olmayan kişilere kredi kartı veren bankalar üzerinden kredi kartı alabilir ve harcamalarınızı bu kartlar ile yapabilirsiniz.

İşsizlere Kredi Kartı Veren Bankalar

Sizlerde herhangi bir yerde çalışmıyorsanız eğer, birçok banka üzerinden kredi alma şansınız vardır diyebiliriz. Bu bankalar sizlerin gelirine bakmaması ile beraber, sadece sizlerin kredi notuna ve geçmişteki harcamalarınıza bakar. Fakat kredi notunuz eğer oluşmamışsa, kredi kartı almak için başka yollar aramanız gerekmektedir. Yalnız aşağıda sizlere aktarmış olduğumuz bankalar, sadece kredi notuna göre kredi kartı olanağı sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Kredi Kartı Taksitlendirme Nasıl Yapılır

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar 2018

Piyasada aktifliğini sürdüren birçok banka, günümüzde gelir belgesiz olmadan ve sigortasız olarak kredi kartı imkanı sunmaktadır. Bu bankalar yıllık hedeflerini karşılayabilmek ve gelir seviyesini arttırabilmek adına, bazı kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyaları düzenli olarak takip etmeniz durumunda sizlerde herhangi bir yerde çalışmasanız dahi, kredi kartı alabilirsiniz. Yalnız burada en önemli nokta, kesinlikle sizlerin kredi notudur. Kredi kartı almadan önce, kredi notu sorgulaması yapmanızı şiddetle önermekteyiz. Genel olarak sigortasız ve gelir belgesiz kişilere kredi kartı veren bankalar;

  • İş Bankası
  • Akbank
  • Denizbank
  • Türk Ekonomi Bankası
  • Şekerbank

Gibi bankalar üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Yalnız eğer 2 bankadan da ret yanıtı alırsanız, diğerlerine başvurmayınız. Çünkü yapılan her başvurunun ardından her olumsuz yanıt, sizlerin kredi notuna olumsuz olarak yansıyacaktır. Kredi notunuzun daha da düşmemesi için, mutlaka 2 bankadan kredi kartı başvurusu yapınız.

Kredi Kartı Alabilirmiyim Sorgulama

Kredi kartı alabilmek için sizlerin en az 1400 oranında kredi notu olması gerekir. Genelde bu kredi notuna kredi kartı verilir yalnız sizlerin geçmişte bankalardan hiçbir şekilde sorun yaşamamış olmanız gerekmektedir. Böyle bir durumda kredi kartı alabilir ve harcamalarınızı da bu kart ile yapabilirsiniz. Kredi kartı alıp alamayacağınızı sorgulamak için ise, sizler kredi notu sorgulaması yapabilirsiniz. Bunun için www.findeks.com adresinden destek alabilir ve 7.50 TL karşılığında kredi notu sorgulaması yaptırabilirsiniz. Ayrıca çalıştığınız bankaya giderek de, sizler kredi notu sorgulaması yapabilirsiniz.

Anında Kredi Kartı Basan Bankalar

Yukarıda sizlere aktarmış olduğumuz bankalara başvuru yaptığınız takdirde sizlere 1 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. Ardından kredi kartı başvurunuz onaylanırsa, hızlı bir şekilde kartınız basım aşamasına geçecektir. Basım aşaması ise 1 hafta içerisinde tamamlanır ve bu süre zarfında sizlerin adresine gönderilir. Anında kredi kartı alabilmek için, kredi notunuzun yüksek olması gerektiğini unutmayın ve 1400 altında kredi notunuz var ve geliriniz yoksa, hiçbir şekilde bu bankalara başvuru yapmayınız. Çünkü kredi notunuz olumsuz yanıt almanız durumunda daha da düşecektir.

İlginizi Çekebilir:  Kredi Kartıyla Güvenli Alışveriş

En Kısa Sürede Kredi Kartı Veren Bankalar

Son zamanların en yüksek satış hedeflerini yakalayan banka olan Akbank, en kısa sürede kredi kartınızı adresinize gönderen banka olmaktadır. Akbank üzerinden kredi kartı almak istiyorsanız eğer, www.akbank.com adresine girebilir ve kredi kartı başvurusu alanından başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Kredi kartınız sizlere en kısa süre içerisinde ulaşacaktır ve kartınız ile harcamalarınızı yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ