Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Sıfır Faizli Araba Kampanyaları

Sıfır Faizli Araba Kampanyaları

Araba satın almak isteyen ancak yeterli nakit para birikimine sahip olmayan kişilere bankalar düzenledikleri araç kredisi kampanyaları ile nakit para desteği sağlamaktadır. Ancak bankaların düzenlediği taşıt kredisi kampanyaları ile taşıt kredisi faiz oranları ne kadar aşağıya çekilirse çekilsin yine de bir miktar faiz işletilmektedir. Ancak araba markalarının düzenlediği sıfır faizli araba kampanyaları da bulunmaktadır.

Araba Markalarının Kampanyaları 

Araba markaları tarafından düzenlenen kampanyalarda gerçekten sıfır faizli taşıt kredisi desteği sağlanmaktadır. Burada araba markalarının amacı kendi araçlarının satış rakamlarını arttırmaktır. Son yıllarda Türkiye pazarında araç satan otomotiv markalarının büyük bir hızla artması oluşan rekabeti daha üst seviyelere taşırken bu rekabetten en çok tüketiciler yararlanmaktadır.

Sıfır Faizli Araba Kampanyaları 2017

Araba markaları tarafından düzenlenen kampanyalarda belirli modeller için faizsiz kredi desteği sağlanmaktadır. Ancak bu krediler belirli tutarlar ve belirli vadelerde kullandırılmaktadır. Örneğin 30 bin lira 30 ay vadeli ya da 24 bin lira 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi gibi faizsiz araç kredisi kampanyaları düzenlenir. Yani faizsiz araç kredisi desteğinden yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka belirli bir peşinatlarının olması ve buna göre araç kredisi paketlerinden yararlanmaları gerekmektedir.

Ford Finans Sıfır Faizli Araç Kredisi Desteği 

En çok araç kredisi kullandıran araba markaları arasında yer alan Ford Finans Yapı Kredi ile anlaşmalı olarak kredi kullandırdığı gibi sıfır faizli araç kredisi desteğini kendi finans sistemi üzerinden de kullandırmaktadır. Şu anda Ford ticari araçlar kategorisinde sıfır faizli taşıt kredisi desteği verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ