Sicili Bozuk Olana Kredi / Kredi Kartı Çıkarılır

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Son dönemde özellikle de internette son derece sık karşılaşılan ilanlardan biride Sicili Bozuk Olana Kredi / Kredi Kartı Çıkarılır ilanları olmaktadır. Bilindiği üzere bankalar kredi başvurusu ya da kredi kartı başvurusu yapan müşterilerinin ilk olarak kredi notu ve kredi sicili sorgulaması yaparak buna göre başvuruyu değerlendirmeye almaktadır.

Sicili Bozuk Olana Kredi 

Burada bankanın karar vermesinde ki en önemli etken kredi sicilinin ne kadar bozuk olduğudur. Yani kişinin bankalara olan borcu için ödemede arada sırada gecikmeye düşmesi ile banka borcundan dolayı haciz ya da hapis cezası alınması arasında son derece büyük bir fark bulunmaktadır. Borcunda gecikmeye düşen kişilere kolay kredi veren bankalar üzerinden kredi onayı verilebilirken kara listede olanlara kredi verilmesi kesinlikle mümkün değildir. Buna ek olarak kredi sicilinin silinmesi de kesinlikle söz konusu değildir.

Kredi Sicili Bozuk Olana Kredi Kartı 

Kredi sicilinin bozuk olması durumunda da ne yazık ki kredi kartı onayı alınması zorlaşmaktadır. Ancak sicili bozulduktan sonra kredi notu  ortalamasını yukarı çeken ve bankaların güvenini kazanan kişilerin kolay kredi kartı veren bankalar üzerinden onay alabilmeleri mümkündür.

Kredi Çıkartılır Ankara 

Son dönemde sayıları büyük oranda artan kredi çıkartılır firmaları aslında bankaların kredilendirme politikalarını yakından takip ederek kişilerin doğru banka üzerinden doğru bir şekilde kredi başvurusunda bulunmalarını sağlayarak kredi onayı almalarını sağlamaktadır. Kişinin kullandığı kredi üzerinden kredi komisyonu alındığı için bu krediler aynı zamanda komisyon karşılığında kredi olarak ta bilinmektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

DMCA.com Protection Status