Sicili Bozuk Olana Kredi Çıkartılır

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kredi kullanmak isteyen kişilerin belirli koşulları taşımaları şartı aranırken her bankanın aradığı kriterler farklı olduğu için bir bankadan kredi reddi kararı alan kişinin bir başka bankadan kredi onayı alabilmesi mümkündür. Ancak alınan her kredi red kararı kredi notunu ve kredi sicilini olumsuz etkilediği için yapılacak olan bir sonraki kredi başvurusunda kredi onayı alınmasını zorlaştırmaktadır. Bu nedenle özellikle de bozuk kredi sicili olan kişilerin daha dikkatli davranmaları gerekir.

Kredi Çıkartılır

Son dönemde özellikle de internette son derece sık rastlanılan çıkmayan kredi çıkartılır ilanları son derece artış gösterirken bu ilanların doğruluğu ise tartışmalıdır. Örneğin kara listede olanlara kredi çıkartılacağına dair paylaşımda bulunan bir ilanın doğru olması mümkün değildir. Ancak düşük kredi notuna kredi çıkartılması ise doğr şekilde kredi başvuru formu doldurulması mümkündür. Burada önemli olan kişinin doğru bankaya başvuruda bulunmasıdır.

Bu firmalarda bunu yapmakta ve kişinin kredi statüsüne göre kredi başvurusunda bulunarak onay almasını sağlamaktadır. Örneğin düşük kredi notu ortalaması olan kişinin kolay kredi veren bankalar üzerinden kredi başvuru formu doldurması onay almasını sağlayacaktır. Yine bazı bankalar kredi onayı konusunda orta riskli kredi notu sınırı uygularken 800 puanla kredi veren bankalar dahi bulunmaktadır. Önemli olan hangi bankanın hangi koşullar altında kredi verdiğini bilerek kredi başvurusunu buna göre şekillendirebilmektir. İşte bu şirketlerde tam olarak bunu yapmakta ve bu sayede kredi kullanamıyorum diyen kişilere de kredi çıkmasını sağlayarak komisyonlu kredi çıkartmaktadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

DMCA.com Protection Status