Sgk Prim Affı Kimleri Kapsayacak – Ssk Prim Affı

Paylaş
 

Sgk veya ssk lı olan vatandaşların artan prim borçlarından dolayı gözlerini prim affına çevirmiş durumda. Bildiğiniz gibi geçen aylarda 1.kez prim borcu affı olmuştu ancak prim faizlerinden bir miktar silinerek ana paranın ödenmesi koşulu ile ssk prim affı veya sgk prim affı getirilerek büyük bir hizmet sağlandı vatandaşlarımıza.

Sgk Prim Affı Kimleri Kapsayacak – Ssk Prim Affı

Seçimlerin yaklaşmasının ardından yine böyle bir haber piyasaya düşmüş durumda. Ne kadar gerçek olmakla beraber %60 ın üzerinde bir ihtimal varki o da şayet AKP seçimleri kazanırsa böyle bir affın olması daha da muhtemel arkadaşlar.

Sgk Prim Affı Ne Zaman Olacak ?

Prim affının olması için öncelikle bir yasanın kabul edilmesi ve resmi gazetede yayımlanması sonrasında yürürlüğe girmesi gerekiyor. Tabi bunların hepsi mecliste görüşülecek ve onaylanırsa kabul edilecek bu ihtimal tek seçim partisine bağlıdır arkadaşlar.

Sgk Prim Affı

Sgk Prim Affı

Sgk Prim Affı Kimleri Kapsıyor ?

Prim affı şayet onaylanırsa ve yasa yürürlüğe girdiği an belirli şartlar adı altında başlayacaktır. Ancak sanmayınki tüm borçlar silinecek yine borcunuz olacaktır ancak yüksek faiz ile değil o günkü faiz oranları ile hesaplanacaktır. Tüm sgk lı ve bağkurlu olan tüm vatandaşlarımızı kapsayacaktır arkadaşlar.

DMCA.com Protection Status