Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Şekerbank Borç Transferi Kredisi Nasıl Alınır?

Şekerbank Borç Transferi Kredisi Nasıl Alınır?

Borç transfer kredisi, kredi kartı borçlarının aktif olarak kullanılan bankanın dışında başka bir bankadan ihtiyaç kredisi çekilmesi ile yapılan işleme verilen addır. Bir veya birden çok kredi kartı/kredi borcu olan kişilerce tercih edilen yöntem bir çeşit borcun yapılandırılmasıdır. Bir veya birkaç farklı bankaya borcu olan kişilerin ödemelerinde zorluk yaşaması suretiyle tercih edilen yöntemdeki amaç, borçların bir bankada toplanmasıdır. Böylelikle borçlu kişi bu yöntem sayesinde hem daha rahat koşullarda borçlarını öder hem de düzenli bir ödeme ile rahat nefes almasına imkan tanır. Sadece kredi kartı ve kredi borcu değil, aynı zaman da kredili mevduat hesabına ait borçlarda bu kapsamda yapılandırılabilir.

Şekerbank borç transferi kredisi düşük faiz imkanları ile borçluların ödemelerine kolaylık sağlar.

Şekerbank Borç Transferi Kredisi Uygulama Koşulları

Şekerbank borç transferi kredisinden maksimum 100.000 TL’ye kadar faydalanılabilir. Faiz oranları kredinin vadesine göre değişmekle birlikte yaklaşık olarak şu şekildedir: 3- 24 ay vadeli kredi tercih edildiğinde % 1,60, 25- 36 ay vadeli bir kredi tercih edildiğinde % 1,61, 37- 48 ay vadeli bir kredi tercih edildiğinde % 1,63 olmak üzere toplam 3 faiz oranından birisi tercih edilebilir.

KTÜ (Kredi Tahsis Ücreti) ise borç transferi kredisi kapsamında 500 TL gibi bir rakam olacaktır. Vade sayısı en az 3 en fazla 48 ay olarak tercih edilebilir.

Borç Transferi kredi tutarının 10.000 TL olduğunu ve kredi vadesinin ise 48 ay olduğu varsayılırsa; aylık net faiz oranı % 1,63, aylık taksit tutarı 324,00 TL alınacak ücretler yaklaşık olarak 53,00 TL olmakla birlikte aylık toplam maliyet oranı ortalama % 2,2127 iken yıllık toplam maliyet oranı ise yaklaşık olarak %26,5528 olacaktır.

sekerbank-borc-trasnferi.jpg

Şekerbank borç kredisini etkileyen etmenler arasında ise şeker bank ihtiyaç kredisi başvurularında olduğu gibi ihtiyaç sahibinin ya da borçlunun yaşı, aylık geliri, kredi tutarını saymak mümkün.

Şekerbank’ın Diğer Kredi Ürünleri

Şekerbank bireysel krediler kapsamında; ihtiyaç kredileri, konut/ev kredileri, taşıt kredisi, eko kredi ve kredili mevduat hesabı ürünlerini kişilerin her türlü ihtiyacına göre tasarlamıştır.

Şekerbank kredi kampanyaları her türden kredi için fırsatlarla doludur. Hayalinizdeki sıcacık, konforlu bir eve sahip olmak ise çözüm Şekerbank’ın ev kredisi kampanyasında, yeni bir araba almak isteyenler için düşük faizli ve uygun vade imkanlarıyla taşıt kredisi kampanyasıyla yanınızda kısacası gidilmek istenen tatiller, görülmek istenen yerler, ödenmesi gereken kredi kartları ve krediler, ertelenen ihtiyaçlar, okul masrafları gibi birçok ihtiyaç ve acil para gereksiniminizde Şekerbank’ın eşsiz ve avantajlı kampanyalarına bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Kampanyalar hakkında bilgi almak ihtiyacınız olan krediye başvurmak için ise Şekerbank’ın resmi internet adresini inceleyebilir, müşteri hizmetleri arayabilir ya da size en yakın Şekerbank’a gidebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ