Peşinat Olmadan Ev Kredisi Veren Bankalar

Peşinatsız Ev Kredisi
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Konutta kira artışının yıllık belirli bir oranda olması, kiracı ile ev sahibi arasında imzalanan sözleÅŸme ile kiracı suistimal edilmiyor. Fakat her ay ödenen kiraların boÅŸa gittiÄŸi inancı, birikim yapma ve kendi evini dekore ederek zevkle yaÅŸama isteÄŸi, kiÅŸileri ev sahibi olmaya itiyor. Hele bankalar ve gösteriÅŸli daire projeleriyle baÅŸlatılan ”kira öder gibi ev sahibi olma” vaadi, heyecan veriyor.

Öyle ki hanede eşlerin ikisi de çalışıyor olmasına rağmen bir ev satın alamamaları, kendi anne ve babaları tarafından yadırganıyor, kişi kendini başarısız hissediyor.

Böyle olunca emlak siteleri ve bankaların yolunu arşınlamaya baÅŸlıyoruz. Harika evler beÄŸeniyoruz plotonik, hayallerle döşüyoruz salonu, mutfağı…

Eğer ciddi anlamda bir ev satın almanın maliyetini karşılayabilecekseniz, gelir gider dengenizi buna göre ayarlamış olmalısınız. Unutmayın ki böyle yüklü bir borcun altına girmeden önce, 3 aylık gelirinizi bir kenara ayırmalısınız ki acil durumlar için güvenceniz olsun. Borçlanmanın tek bir değeri vardır; yalnızca konut gibi değer kazanacak bir şey satın almak için.

Konut kredisi kazançlıdır. Bir şartla: Alacağınız ev nerede? Yani öyle bir bölgeden ev seçmelisiniz ki uzun kredi süresinde ödeyeceğiniz faiz miktarını karşılamalı, biraz da değerlenecek, almaya değer bir ev olmalı. Buraya kadar tamamsanız, işte size yepyeni konut kredisi sunan en avantajlı bankalar:

%0,71’den baÅŸlayan faiz oranı ve 10 yıla kadar uzayan vade seçeneÄŸi ile Garanti Bankası

%72 faiz oranıyla Deniz Bank

%94 faiz oranıyla Fibabank

%97 faiz oranlarıyla Ziraat Bankası ve Halkbank

Peşinatsız Ev Kredisi

Peşinatsız Ev Kredisi

Kış aylarına göre konut kredilerinde yaÅŸanan düşüş, ev sahibi olmak isteyen dar gelirli için de güzel haber. Kentsel dönüşüm kapsamında, kredi vadeniz 300 aya kadar uzarken normal ÅŸartlar altında en fazla 10 yıl (120 ay) olarak taksitlendirilebiliyor. Ayrıca alacağınız evin %75’ine kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Kalan %25’lik kısım peÅŸinat olarak isteniyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status