Paraf Kredi Kartı Başvurusu Halkbank 2016

Paylaş
 

Halkbank müşterilerine daha avantajlı ve kazançlı alışveriş imkânı sağlamak için bünyesinde Paraf ismiyle oluşturduğu kredi kartı çeşitlerini kullanıcılarına sunmuştur. Paraf kimliğiyle piyasada alışveriş imkânı sunan kredi kartlarının müşteri limitlerine ve kullanım alanlarına göre Paraf, Paraf Gold, Paraf Platinum, Paraf Business, Parafly ve Parafly Platinum seçenekleri bulunmaktadır.

paraf kart başvurusu

paraf kart başvurusu

Parafly ve Parafly Platinum kart türlerinin diğer paraf kart ailesinden en belirgin farklı özelliği adından da anlaşılacağıı üzere uçuş ve seyahat özelliği olan kart türü olmalarıdır. Konuyu biraz daha detaylı açıklayacak olursak;

Alışverişlerden ya da bankanın sağladığı özel avantajlar ile kazanılan paraf paraların uçak bileti alırken 2 kat daha değerli kullanılabiliyor olmasıdır. Ankara Esenboğa ve İstanbul Havalimanlarında Parafly kart sahipleri Lounge hizmetinden ücretsiz faydalanabilmektedirler. Yine Halkbank tarafından Parafly kart sahiplerine sunulan ayrıcalıklardan birisi de Sabiha Gökçen Havalimanında Vale Park Hizmetinden %50 oranında daha ucuz faydalanabiliyor olmalarıdır.

Genel olarak Paraf kart avantajlarına da değinmek gerekirse;

Paraf Üstü uygulaması ile paraf kart sahipleri market harcamalarının kuruş kısımlarını ödemeyerek aylık 25 TL ye kadar indirim kazanabilmektedirler. Ayın belli bir gününü paraf günü olarak belirleyen kart sahipleri +4 taksit, 2 ay taksit erteleme ya da 5 kat fazla paraf para kazanma seçeneklerinden birini seçerek ayda bir gün olmak üzere alışverişlerini çok daha keyifli ve avantajlı hale getirebilmektedirler. Anlaşmalı birçok üye iş yerinde indirimler kazanabilmekte ya da anlaşma içeriğine göre alışverişlerinin belli bir oranını Paraf Para olarak geri kazanımda bulunabilmektedirler.

Nasıl Paraf Kart Sahibi Olunur?

www.parafcard.com.tr adresi üzerinden kart tipini seçerek hızlı başvuru formunu doldurarak, 444 0 400 numaralı Halkbank Dialog servisinden başvuruda bulunularak, Halkbank ATM cihazları üzerindeki Kart başvuru seçeneği yordamıyla, En yakın Halkbank şubesine gidip Kredi Kartı Başvuru Formunu doldurarak ayrıcalıklarla dolu bir dünyaya adım atılabilir.

DMCA.com Protection Status