Kredi Notu Sorgulama

Özürlü Maaşı Sorgulama – 3 Aylık 2022 Sorgula

Özürlü olan insanlara devlet tarafından 3 aylık olacak şeklinde özürlü maaş bağlanmaktadır. Özürlü olan kişiler maaşlarını her 3 ay da bir 2022 adı altında alıyor. Diğer adı 3 aylık 2022 maaşı olan özürlü maaşı günümüzde her özürlü veya engelli insanlara durumlarına yetmediği halde az da olsa verilmesi güzel bir başlangıçtı.

2022 maaşı sorgulama yapmanız için esgm kurumundan faydalanmanız gerekiyor. Esgm olarak sizlere daha iyi hizmet vermek ve daha hızlı sorgulama yapmanız için basit yollardan özürlü maaşınızı sorgulaya bilirsiniz.

ENGELLİ MAAŞI SORGULAMA İÇİN buraya

ÖZÜRLÜ MAAŞI SORGULAMA İÇİN buraya

2022 3 AYLIK MAAŞI SORGULAMA İÇİN buraya

3 Aylık Engelli Maaşı Sorgulama

3 Aylık Engelli Maaşı Sorgulama

tıklayıp Özürlü Maaşı Sorgulama yapabilirsiniz arkadaşlar. Sorgulama işlemlerinin hepsi de artık e devlet uygulaması ile yapılıyor. E türkiye bağlantısına tıkladığınızda açılan pencere ekranında sizden TC numaranız ve şifreniz istenecektir. Şifresi olanlar hızlıca girip özürlü maaşını sorgulayabilir. Ancak şifresi olmayanlar 1 TL karşılığından PTT kurumundan alacağınız e devlet şifresi ile yeniden giriş yapabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. İMRAN ÇELİK dedi ki:

  imrançelik bayanım bekarim yaşim 31 bekarim özürlü maaşim kesildi bağlanmadi bağlattamadik özürlü liseyyi gidemedim okulla gidemedim okuyamadim çaresiz kaldim biryere giremedim memur olamadim.

 2. İMRAN ÇELİK dedi ki:

  imran çelik bayanım bekarim yaşim 31 özürlü yüzde 79 özürlü maaşim kesildi bağlanmadi bağlattamadim liseyyi okuyamadim okulla gidemedim memurluk giremedim olamadim çaresiz kaldım mersin akbellen mahallesi gözlem sitesi 2 katta e blok mehmet çelik babam emeklli maaşiyla geçiniyorum ne yapmamız ne gerekirdi .

 3. Harun arğan dedi ki:

  Maaş sorgulama

 4. Ulas dedi ki:

  Abim %93 engelli var 3 ayda maaş alıyordu kesildi heryere gittim aile gelirini katıyorlar milletin evi arabası tarlası var bize geldin mi böyle oluyor Suriyelilerle tomarla para veriyorlar babaannelere bakım parası veriyorlar adalet mi bu efendim

 5. funda dedi ki:

  allah kahretsin %99 ağır engelli oğlum var evde bakım parası yetermiş bize evde 3 kişiyiz 1000 tl ile geçinirmişiz okul masrafları var çocuk engelli onun masrafları var ben zaten hiçbir şey alamıyorum ne bu ya yok böyle bir anlayış

 6. Mehmet dedi ki:

  Arkadaşlar benim bir sorum olacak ben %41 engelliyim babamın ssk sından yararlanıyorum bana engelli aylığı veya 3 aylik maaş çıkar mı ?

 7. Polat dedi ki:

  Arkadaşlar benimde bir sorum olacak. Hiv pozitif hastaları engeli maşı alabılırlermi.

 8. Salim dedi ki:

  100 de 96 agir engelli raporum var 1772 lira. Almam gerekirken 1699 lira aldim bu nasil oluyor bu anlayamadim

 9. Salim dedi ki:

  Arkadaslar bana bir cevap yazin lutfen ne yapmam lazim acaba benim

 10. Mustafa dedi ki:

  S.a bu 3 aylik ozürlu maaslari ayin kacından kacına aliniyor. Bilgisi olan varmı?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.